Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki szerint hogy fog folytatódn...

Ki szerint hogy fog folytatódni a kereszténység pályafutása?

Figyelt kérdés

Fenn marad?Elterjed?Szubkultúrális tényező lesz,és csak kis szigetei lesznek a társadalomban?Kiszorítják még a jelenleginél is jobban?Talán teljesen eltűnik?


Ki szerint mi lesz?



2013. aug. 2. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Na most kezdjük ott, hogy a kérdésa kereszténységről szól.


Úgy látom az ateista válaszolók már kapásból ezt nem értették meg.


Az hogy a kereszténység megfog szünni, csak az ateisták vágyálma.

Álmodig a nyomor.


Szerintem pont fordítva lessz.

A tudomány idővel kifogja nőnni ezt a begyepesedett materialista nézetet, és idővel szépen felfedezi, hogy a világ teremtve lett.

2013. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a felpontozás mert az ilyen őszinte,külön külön vélemények tök jók.
2013. aug. 3. 23:38
 13/14 anonim ***** válasza:

"Na most kezdjük ott, hogy a kérdésa kereszténységről szól.

Úgy látom az ateista válaszolók már kapásból ezt nem értették meg."


Minden vallás egykutya.


"Az hogy a kereszténység megfog szünni, csak az ateisták vágyálma.

Álmodig a nyomor."


A vágyálom a vallás fennmaradása, nem történik így, maximum Nigériában. Lehet költözni; pack your shit, folk!


"Szerintem pont fordítva lessz."


Itt egy nagymértékű, tényszerű kutatás, ami bizonyítja, hogy a vallás gyengül, és csak a válsággal legjobban súlytott országokban nő (pl.: Olaszo, de ott is 1%-ot 7 év alatt), vagy alapból rossz helyeken (mint afrikai vagy közel-keleti ország). Olvasgasd, várom a tények elleni támadásod.


"A tudomány idővel kifogja nőnni ezt a begyepesedett materialista nézetet, és idővel szépen felfedezi, hogy a világ teremtve lett."


A tudomány azon része, ami nem áltt elnyomás alatt, vagy egyáltalán létezett, mindig az Isteneket és azok műveit kereste, csak az elmúlt párszáz évben mondott le Istenek létéről. Évezredek alatt nem bizonyosodott sem a munkájuk, sem a létük. A világ materialista, a tudomány is. Azzal kell gazdálkodni, ami van, minden ezek felett csak álmodozás és képzelődé, és téveszme...

2013. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem monnyon le, haljon ki. Amúgy ki fog halni. Ha jól tudom az egyetlen vallás aminek a híveinek nő a száma az az iszlám.
2013. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!