Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok erről az idézetr...

Mit gondoltok erről az idézetről? Többi lent

Figyelt kérdés

Robert Jastrow, asztrofizikus:

„Ő (a tudós) megmászta a tudatlanság hegyeit, már a legmagasabb csúcs meghódításához közeledik, mint kinyújtozik a végső szikla felé, teológusok csoportja köszönti, akik ott ültek már századok óra.”Szerintem átgondolhatná itt pár ember.


2013. aug. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
azt gondolom, hogy nem sikerült hibátlanul átemelni (vagy gépelted) és így gázos, mert hibás
2013. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oldalon, ahonnan néztem így van.De a lényeg így is benne van.
2013. aug. 22. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Az rendben van, hogy a teológus ott tanyázik a tudatlanság hegyén, de mit keres ott a tudós?

Szerintem Ő a tudás hegyére kapaszkodik...

2013. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt úgy érti, hogy nem a tudatlanság felé megy, hanem legyőzi azt.
2013. aug. 22. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én levetettem volna magam a mélybe. Mondjuk durvább lett volna, ha Justin Bieber fogad.
2013. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, az eredeti, és kicsit bővebben:

"At this moment it seems as though science will never be able to raise the curtain on the mystery of creation. For the scientist who has lived by his faith in the power of reason, the story ends like a bad dream. He has scaled the mountains of ignorance; he is about to conquer the highest peak; as he pulls himself over the final rock, he is greeted by a band of theologians who have been sitting there for centuries."

[link]

Most lehet agyalni rajta. :D

2013. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!