Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateista ember életének...

Az ateista ember életének középpontjában miért a szex áll?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 16:24
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt meg hol hallottad?
2013. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a vallásosak közül sokkal több embernek áll életének a középpontjában a szex, különben nem foglalkoznának annyit mások szexuális életével :-)
2013. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném, hogy az ateisták életének középpontjában általában a szex állna. Az ebbe a kategóriába irogató ateisták meg még csak távolról láttak nőt, nekik azért jár mindig azon az eszük.
2013. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%
Ez honnan jött? És amúgy mi az összefüggés az ateizmus és szexualitás között?
2013. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Nálam a pénz van a középpontban. A szex csak utána jön.
2013. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség, még szűz vagyok.
2013. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés egy olyan hívőt feltételez, aki meg van győződve róla, hogy hit nélkül nincs erkölcs.

Elmondom: Van.


És az, hogy egyesek bűnnek fogják fel és elfojtják magukban, még sokkal rosszabb, mint ha erkölcsi normák között egészségesen kezelnék, tabuk nélkül.

Akik meg nem ismerik az alapvető társadalmi normákat, azokból hívő és ateista oldalon is ugyanannyi van.

2013. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
91%

Elnézést, mi áll az én életemnek a központjában? Ennyire ismersz minket? Te most komolyan azt hiszed, hogy az ide járó ateisták mind szexbárokban punnyadnak?

Na kérj szépen bocsánatot ezért a feltételezésért.


Ezer meg egy dolog van az életben, munka, család stb. ami sokkal fontosabb.

2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De ha te ennyire tudod, részben ezt támaszd tényekkel alá, részben fejtsd ki, hogy szerinted miért van ez? Vagy csak ugy állitasz valami baromságot? Milyen erkölcs a tied?
2013. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

Ha érdemes ezt firtatni, akkor nekem inkább talán fordítva jön ez le.

Egy normális ateista szexuális élete is normális.

Márpedig ki gondol mindig a szexre? Természetesen az, aki kielégületlen, elfojtja a vágyait, esetleg azért, mert a vallása tiltja neki, mondjuk házasság előtti nemi élet, vagy egy pap esetében, stb...

Szerintem inkább ettől függ ez a dolog és hasonlítva az evéshez, ahol a bulémiát betegségként tartják számon, hiszen az állandó zabálási kényszer szintén nem egészséges, azzal is van valami probléma, aki mindig csak a szexre gondol és ez véleményem szerint nem hit kérdése.

2013. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!