Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A valláskritika témakör azóta...

A valláskritika témakör azóta lett ilyen unalmas, amióta eltüntek gykról a kreacionisták?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Értsétek meg, hogy nem a hidrogén szervezett fel minket emberré!

Az evolúció mese!

Na most jobb? :-D

2014. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem is voltak kreósok, csak pár unatkozó troll. Mivel itt a vizsgaidőszak, meg a félév zárása, mindenki teper a jobb jegyekért. De nyugi, tavasszal megint lesz egy csokor új troll. Remélem megnyugodtál.
2014. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem tüntünk el, csak dolgozunk. Az a baj, hogy magatokból indultok ki, attól mert ti ráérős, kötözködő, istentagadó és káromló, magatokat egyensáfú makimajomivadéknak tartjátok, attól másnak még lehet normális élete.


Utóirat: huszonéve diplomáztam, a gyk nem csak a magatokfajta majomparádék weboldala, bár szerintem el sem tudjátok képzelbi, hogy rajtatok kívül él más is és olvassa ezt az oldalt.

2014. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Jav.: egyeneságú és képzelni.
2014. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Vegyétek füleitekbe ezeket a beszédeket:

Az ateizmus ki fog halni! :-D

2014. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Inkább száz(millió) aranyos makimajom, mint egy képmutató, álszent Hozélujza, aki annyira „féli” az Istent, hogy semmiféle tiszteletet nem tanúsít az Ő csodálatos(nak szánt) emberi és nem emberi teremtményei iránt...


[link]

2014. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Hozélujza megnyilvánulásai sokszor annyira „keresztényiek”, hogy csak ámulok a csodálkozástól... (>.<)
2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért, neked unalmas?

Akkor tegyél fel itt egy pár troll kérdést! :-D

2014. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd én...👼
2014. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvonási tüneted lenne hülyeségek terén menj ezó topicba!Na ott fogsz olvasni a Holdon élő náciktól kezdve a tudatos kristályokon át egészen a Marson élő ősmagyar táltosokig minden baromságot!


Remélem segítettem káros szenvedélyed további űzésében,ugyanis egyes kérdések mérhetően ölik az agysejteket.


Egy jó tanács:Ha egy zoltánkvantumfizikus nevű felhasználóval futnál össze akkor ezt jegyezd meg:DON'T EAT THE TROLL!!!!

2014. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!