Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves keresztények! Hogy...

Kedves keresztények! Hogy látjátok? Szükség van egy újabb Jézus-filmre? Ti még kíváncsiak vagytok rá? Mert én már nem.

Figyelt kérdés

Itt van ez az új film (Isten fia) ami annak ellenére, hogy agyon van reklámozva, az IMDb és a Port.hu portál szerint jó sz@.ul sikerült ( [link] ( [link]

Nem elég az ami eddig elkészült? ( [link] Szerintem sok is. Mindenki megtalálhatja közülük az ízlésének megfelelőt, semmi szükség újabbra.



#Jézus #Jézus-film
2014. ápr. 8. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem elég. Ennek legalább van értelme, bár aki hálivúdi mocskokon élvezkedik, attól sok jót nem várhatunk ízlés és vélemény téren sem. Gondolom azokból a szemétre való filmekből neked nem elég, mi? Csak Jézus b@ssza a csőröd.
2014. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
A kedves kérdező valószínűleg a vámpírnaplók e-heti 223165232-ik részére vár, vagy valamelyik másik csatorna töltelékre, amire érzelemteljes zokogással tud vissza felelni, s ennek megfelelően kiviharzani a gyakorikerdesek.hu-n vagy valamelyik másik közösségi oldalon.
2014. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem a filmekben kell keresni Jézust hanem szellemben és igazságban.
2014. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
És ha lehet, az Újszövetséget olvasva :)
2014. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves kérdező!


A filmekben az a jó, hogy meg van a lehetősége eldöntened, hogy megnézed-e, vagy sem. Az én véleményem szerint semmi szükség újabb részekre a Barátok köztből vagy az Éjjel-nappal-ból, való világra és társaikra, és egyéb szemét, silány minőségű műsorokra, de az emberi elme csodája, hogy létezik távirányító. A mozi még egyszerűbb: nem megyek be, ha olyan film van, ami nem érdekel.

2014. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor látom értelmét, ha újat tud adni, mutatni. Vannak olyan emberek, akiknek erőt tudnak adni ezek a filmek, könyvek. Lehet, hogy pont magára, illetve a problémájára ismer és ennek hatására tud előre lépni vagy elkerülni a rosszat, lelkileg megerősödni. Akkor nem látom értelmét, ha a rendezésben versengenek és semmi pluszt nem tud nyújtani.

Hála Istennek ez a téma kimeríthetetlen, annyi minden történt Jézussal a kb 3 év próféciája alatt.

Bizonyíték erre a sokat támadott Mel Gibson féle Passio.Nekem nagyon tetszett, mert a szenvedését és önfeláldozását a nyers valójában mutatja meg.Hiába készült több ilyen film, mindegyik kicsit mást is adott.

2014. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Ben-Hur és a Jézus Krisztus Szupersztár is egészen más.

Mindkettőben van Jézus.

De Jézusos filmet úgyis lehet gyártani, hogy pl. Lukács a főszereplő és akkor már teljesen más.

Vagy egy parázna.

2014. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Aztán tényleg nem mindegy, hogy hogyan van megcsinálva a film. A technika is fejlődik, a rendező is más dolgokat emelhet ki stb... Vannak akik még egy filmet sem láttak.

Lehet versenyezni, hogy ne mindig a régit nézzék, hanem az újat :P

2014. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszerít, hogy megnézd, engem ezek a keresztény filmek egyáltalán nem befolyásolnak. Ugyanannyit nézek meg belőlük ha 1000 készül mintha 2
2014. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 openyoureye ***** válasza:
0%
Én kíváncsi vagyok rá, miért is ne mutathatna újat egy remake vagy egy másik szemszögből való megközelítés? Ahogy korábban is írták előttem: Aki nem szereti az ilyen filmeket, ne nézze meg. Ráadásul ha Twilight-ra van közönség és ki/eladható akkor szerintem nincs olyan film amire azt lehet mondani: Kösz de ebből már van elég, nem kell. Az meg hogy az IMDB vagy a port.hu mit mond, szerintem nem mérvadó. Láttam már alacsony pontozásó jó filmet ami sokkal jobban tetszett mint egy magasabb pontszámot elérő film. Tudod: Kiken a pap, kinek a papné...
2014. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!