Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van Isten a fiatalokra?

Figyelt kérdés
Pl. Isten maga ölte meg a saját fiát.
2010. jan. 25. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%

szerintem jó

példával szolgál

Ne lopj ne ölj

ne paráználkodj stb 10parancsolat

2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Néha haragszom rá
2010. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja, mert ha nem találták vna ki az istent akkor az emberek öldösnék egymást? Szerintem a törvények miatt nem ölnek és nem lopnak, nem pedig egy olyan személy miatt akit sose látott senki. A ne paráználkodj pedig hülyeség. A szex jó, élvezzük.
2010. jan. 25. 23:42
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

23.40.-es

Mi az,hogy ne paráználkodj?

Normális vagy??? :)

2010. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Jézus feláldozta magát az emberek bűneiért
2010. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
23:56 ilyenekben hisz.. és még én vagyok a gyerek?
2010. jan. 25. 23:56
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
semmilyennel...a mai fiatalok már eredendően logikával és nyitott elmével születnek,így nem veszik be a sok süketelést
2010. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
szerencsére ma már egyre kevesebb hatással van az emberekre.
2010. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

23:56 ilyenekben hisz.. és még én vagyok a gyerek?

Igen. Nem azért leszel felnőtt mert nem hiszel valamiben. A felnőttséghez hozzá tartozik a másik véleményének tiszteletben tartása is. Egyébként pedig Jézus önként vállalta a halált az emberek bűneiért.

Hogy Isten milyen hatással van a mai fiatalokra? Közöttük is vannak hívők és ateisták egyaránt, ez szerintem nem korfüggő.

2010. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van,a mai fiatalokra egyre kevesebb hatása van a Bibliának, meg is látszik rajtuk. A keresztyén fiatalok, akik önként választották a hitet, sokkal kiegyensúlyozottabbak, magabiztosabbak, az ateista vagányok csak álarcot hordanak, hogy ne lássák a félelmüket. De végtelenűl magányosak a banda közepén is, fogalmuk sincs mi az igazi barátság, mi az igazi szerelem. Megsúgom, köze nincs a dugáshoz.



A Jézusba vetett hit renényt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit.

2010. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!