Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van Isten a fiatalokra?

Figyelt kérdés
Pl. Isten maga ölte meg a saját fiát.
2010. jan. 25. 23:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Engem ez a mondat beazonosít, tudod hava tegyél.


Aki nagyon unja már a "Jézus meghalt az emberekért meg a világért" mit keres a valláskritika kategóriában? Mire számítottál a hívőktől? Hurrá! Éljen az evolúció! Nem jövünk sehonnan, nem megyünk sehová, a szeretet utáni vágy csak kémiai reakció, és evolúciós tévedés!



A Jézusba vetett hit reményt ad, elfogadhatod az evolúciót is, de az nem ad semmit.

2010. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A hitet nem a szüleink adják, nem miattuk lesz valaki hívő keresztény...(Vagyis én igen...de nekem ellenpéldák voltak)

Miből gondolod h ministráns? Nem minden vallásban van...Általában a ministránsok kis gyerekek szoktak lenni...

De amit ő ír azok nem egy kisgyermek fejéből származnak...

És amúgy meg igaza van...És nem kényszerítjük rád, hogy na most ettől a perctől higgyél, csak elmondjuk az igazat, hogy ne legyenek kételyek és ne tömjétek más fejét a hülyeségekkel amik nem is igazak...

2010. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"2.36 kis 8.as p.öcs biztos ilyen agymosottak anyadek aztan vasarnap az elsö padban tobzodtok misen, vagy te vagy a plébanos kis kedvenc minisztransa mi???"


Hát te is értelmes lehetsz, hallod-e... Már ebből a két sorodból többet tudtam meg rólad, mint bárki másról egész életemben :D

És csak hogy tudd, utoljára 8-9 éves koromban voltam misén.

2010. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Pofa be mindenkinek, ostoba fajankók.
2010. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát én nem igazán járok templomba,de hiszem hogy van egy felsőbb erő.Hogy mi?Most kapaszkodjatok meg de...

Nem érdekel.Egyáltalán nem.Régen sokat gondolkoztam rajta de rájöttem hogy értelmetlen.Úgyse jövök rá.

Ha muszáj lenne választanom akkor sem választanék.Inkább egy új vallást alapítanék.

Elég buta vagy(bocsi)a paráználkodás annyit jelent hogy nem b*szok orrba-szájba a westend vécéjében.Szexelni KELL így lesz gyerek természetes módon.A Biblia is kimondja,nem utalhatott másra mint erre,mert mégis hogy szaporodnánk még?Osztódással?Ááááá...

Gyerek dolog személyiségfüggő szerintem.

2010. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi a célja? Mire akar kilukadni a kérdező?

Isten fiát nem a rómaiak ölték meg?

2010. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!