Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » József ezt hogy tudta elhinni?

József ezt hogy tudta elhinni?

Figyelt kérdés

Tehát: Mária azt állította, hogy szűzen fogant. József ezt hogy nyelte be? Hogy volt annyira naiv, hogy ezt elhiggye? Ennyire naivak voltak az emberek (nem hiszem)?


U.i.:Kérlek titeket, keresztények, hogy ha valamit állítotok, akkor azt ne a bibliai idézeteitekkel támasszátok alá, mert egyrészt senki sem ért belőle semmit (én se), csak a hívők, másrészt a Bibliát eleve nem tartom hiteles "forrásnak"



2014. dec. 25. 02:36
1 2 3
 21/27 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, a kérdésre is válaszoltam, az 5# válasz az enyém, az első oldalon. Tulajdonképp teljesen normális reakció az , hogy nem érted te sem, szerintem az a fura, ha valaki érti.:D
2014. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ó, akkor elnézésed kérem. :D Igen... szerintem (is?) több sebből vérzik ez az egész Bibiblia
2014. dec. 27. 02:20
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne hitte volna ( pláne, ha Mária úgy adta elõ, hogy "namos nekem hiszel, vagy a szemednek?" )


Igazái naívság az lett volna, ha Mária hiszi ezt a saját anyjáról.


( Az naívság, mint ismeretes, az, ha egy 16 éves lány azt hiszi anyjáról, hogy szûz, az abszolút naívság pedig, ha az anya hiszi a 16 éves lányáról. )

2014. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem :D
2014. dec. 29. 00:59
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ma is benyelik sokan, hát még akkor, pedig elvileg fejlődtünk pár ezer évet...
2014. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes felfogni, amit tökéletesen megfogalmaztak, akkor :"Aki hülye, az haljon meg!"
2015. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
József 70 mária 13 éves volt. A papa mindent bevett. Főleg, ha volt némi ettyem petye is előtte.
2020. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!