Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A szélsőséges hívők (pl Jézus...

A szélsőséges hívők (pl Jézus Szeretete Egyházosok) miért nem fogadják el, ahogy vannak emberek, akik hisznek a földön kívüli létformában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom ugyanazért, amiért a katolikus egyház sem volt képes évszázadokig elfogadni, hogy a Föld nem lapos, és nem körülötte kering a Nap.
2010. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Jézus Szeretete Egyházosokat nem ismerem, de a Bibliát hívő emberek azért nem fogadják el az UFÓ-kat mert a Biblia nem beszél róluk. Az UFÓ hívők élményeit és megtapasztalásait démonok idézik elő, a Biblia tanítása szerint.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy az ufókat nem fogadják el, hanem azt, hogy azokat az embereket, akik hisznek bennük.
2010. febr. 21. 10:01
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a Biblia másfajta értelmezése miatt nem fogadják el. Érdekes, láttam néhány csatát ahol Jehova tanúi vitatkoztak más keresztényekkel a Bibliai részek jelentéséről. Hasonló lehet a helyzet.


08:52-östől pedig megkérdezném, hogy a Bibliában pl. a termodinamika második főtétele sem található, mégis rengetegszer hallom keresztények szájából mint érvet az evolúció ellen, persze helytelenül.


.. valamint nem értem ... ami nincs benne a Bibliában és elhisszük az a démonok műve?


szép napot!

Miklós

2010. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

.. valamint nem értem ... ami nincs benne a Bibliában és elhisszük az a démonok műve?


Nem minden! De aminek a működéséhez hit kell, az igen, mind. Felsorolok neked néhányat: Horoszkóp, agykontroll, reiki, természetgyógyászat, jóslás, szellemidézés, számmisztika, varázslás.


Ezek a dolgok csak azok életében működnek, akik hittel állnak hozzá.


A Kalmopyrin mindenki lázát leviszi, függetlenül attól, hogy hiszi-e. Ez tudomány, és erre jó a tudomány. azt, hogy hogy lett ember, a tudomány nem fog tudni választ adni, mert az embert Isten teremtette, és azt meg a tudomány nem vizsgálja, nincs Istent mérő műszerünk.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, hogy a földönkívüliekhez miért kéne hit?

Mért nem létezhet földön kívüli élet? Ha ez tapasztalásra épül, és nem hitre, akkor ez tudomány, miért lenne D monok műve?

2010. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
47%
Mert túl sok kérdést vet fel a lehetőség, ahhoz meg gondolkodni kell, nem csak vakon hinni valamiben, amit más emberek találtak ki...
2010. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hanem tudom, hogy más planétán is van élet, hiszen képtelenség, hogy csak a miénken legyen. Ugye, tudományos gondolkodás, mifene. De ezt hiába mondanám egyik efféle embernek is, mert azt nem képesek felfogni, hogy keresztény nem vagyok. Egyszer egyiknek megmondtam, de, de, az vagyok, csak máshogy terjesztem ki a hitem. - volt a válasza. Ezeket még kiábrándítani sem lehet.
2010. febr. 21. 23:34
 9/16 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem az élet mindenhol jelen van, bizonyos formában. Az csak a körülményektől függ, hogy hogyan és milyen formában fog teret nyerni. Az, hogy a hívők nem fogadják el a nézeteimet egy cseppet sem zavar, hiszen én sem fogadom el az övékét.De azért az egyház is szépít, azt mondta a pápa, hogyha mégis találnának a Marson életre utaló jeleket, az csak Isten építő erejének a bizonyítéka lenne.Vagyis nincs benne a Bibliában, de mégis elfogadható.Főleg, ha bizonyságot nyerne és nem lehet eltusolni, gondolom én.Ha pedig nem találnak semmit akkor, jön, hogy nem meg mondtuk,hogy ami nincs benne, az nem létezhet.
2010. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Hiszek Istenben,és szerintem vannak ufok.

Érdekes módon ufo átéléseim egybeesnek azzal az idővel,mikor megtértem,és gyakorló hivővé váltam.

2010. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!