Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan tudnám végleg elkergetn...

Hogyan tudnám végleg elkergetni a Jehova Tanúit?

Figyelt kérdés

Komolyan már a hajamat tépem néha.

Először ajtót nyitottam nekik, mert nem tudtam, hogy kik azok. Erre a nő felcsapta az őrtornyot, és nekiállt szövegelni.

Először illedelmesen megköszöntem, mondtam, hogy nem térek át, becsuktam az ajtót.

Azóta folyamatosan jönnek, hetente kb. Először szépen próbáltam kérni, mintha meg se hallották volna.

Próbáltam rájuk csapni az ajtót, nem használt. Ha nem nyitok ajtót, van, hogy fél óráig az ajtó előtt ácsorog, és kopog, vagy nyomja a csengőt.


Volt olyan is már, hogy idegességemben golfütővel mentem ajtót nyitni, és megkérdeztem, hogy melyikük akar a szemen verésről vitatkozni. Ez sem használt.


Gondolkoztam a feljelentésen, de a rendőrség komolyan ügyeknél sem jön ki....Van a lépcsőházban pár olyan öreg, akik "megtértek", hozzájuk járnak főként, de nem adják fel a nem JT-seket sem....


Mit csináljak? Hogyan tudnám elijeszteni őket? Van valami jó módja? Herótot kapok már ezektől. Néha egy faszi és egy nő csönget, néha 2 szoknyás banya. Mind a kettőt elküldtem már az őrtorony valogába, de nem használ, nagyon makacsok.



Valami ötlet?



2015. máj. 3. 20:02
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
92%
Azoktol nem tudsz, piocak..
2015. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató :(
2015. máj. 3. 20:09
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Kinyitod az ajtot, vagy kaputelefonon keresztül közlöd, hogy nem érdekel, ne zavarjon. Te se mész az ö otthonába zavarni és ezt te is elvárod. Ha elég határozott vagy sikerül.
2015. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Határozottan elküldtem már őket párszor. Semmi.
2015. máj. 3. 20:10
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
Írd ki hogy valahogy "normálisan" megfogalmazva hogy Jehova Tanúit nem látsz szívesen.
2015. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy polóm régen california girls. Négy alig ruhás csaj volt rajta pont ezért csak otthon használtam. Csengettek kimentem, csak azt láttam hogy a két nőci egyfolytában a melkasomat nézi. Többet nem jöttek.
2015. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Közöld velük, hogy meleg vagy, csak a saját nemed érdekel szexuálisan, és nem is akarsz megváltozni. De ha akarnak, eljöhetnek néha egy-egy orgiára hozzád!

Nem vicc, az egyik szomszédom - közismert szoknyavadász - ezzel a szöveggel fogadta őket, soha többé nem csöngettek nála. Pedig most is járkálnak a környéken.

Hogy én miket mondtam nekik, azt ide nem lehet leírni, mert kitiltanak az oldalról...

2015. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha fiú/férfi vagy, szerezz valahonnan női ruhákat (barátnődtől, anyukádtól stb) és abban nyiss nekik ajtót, és közöld velük, hogy nagyon meg tetszett Conchita Wurst stílusa, és hamarosan lesz a nemátalakító műtéted, és azt sem bánod, ha örökre elkárhozol! :D
2015. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
88%
Én úgy elküldeném őket a jó k..a anyjukba,hogy alig várnák,hogy indulhassanak :D
2015. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%

Ezek erőszakos, zaklatók akik már azt se tudják mi merre van, csak ennek az idiotista vallásuknak élnek. Teljes mértékben be kellene tiltani, csak hát ugye szabad vallás. Bár én ezt nem is tekintem vallásnak. Ez egy ilyen égetnivaló szenny.


Előttem szólókhoz csatlakoznék, nézzed meg, hogy mit nem fogad el a vallásuk aztán öltözz be melegnek.

2015. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!