Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan tudnám végleg elkergetn...

Hogyan tudnám végleg elkergetni a Jehova Tanúit?

Figyelt kérdés

Komolyan már a hajamat tépem néha.

Először ajtót nyitottam nekik, mert nem tudtam, hogy kik azok. Erre a nő felcsapta az őrtornyot, és nekiállt szövegelni.

Először illedelmesen megköszöntem, mondtam, hogy nem térek át, becsuktam az ajtót.

Azóta folyamatosan jönnek, hetente kb. Először szépen próbáltam kérni, mintha meg se hallották volna.

Próbáltam rájuk csapni az ajtót, nem használt. Ha nem nyitok ajtót, van, hogy fél óráig az ajtó előtt ácsorog, és kopog, vagy nyomja a csengőt.


Volt olyan is már, hogy idegességemben golfütővel mentem ajtót nyitni, és megkérdeztem, hogy melyikük akar a szemen verésről vitatkozni. Ez sem használt.


Gondolkoztam a feljelentésen, de a rendőrség komolyan ügyeknél sem jön ki....Van a lépcsőházban pár olyan öreg, akik "megtértek", hozzájuk járnak főként, de nem adják fel a nem JT-seket sem....


Mit csináljak? Hogyan tudnám elijeszteni őket? Van valami jó módja? Herótot kapok már ezektől. Néha egy faszi és egy nő csönget, néha 2 szoknyás banya. Mind a kettőt elküldtem már az őrtorony valogába, de nem használ, nagyon makacsok.



Valami ötlet?



2015. máj. 3. 20:02
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
97%

Az én megoldásom ez volt:

Végighallgattam, majd mondtam, hogy érdekel a dolog, megadom a telefonszámomat, azon keressetek: +36/20-1453666.

Amikor meglátták a bűvös számot akkor elkezdtem rájuk vigyorogni és rajzoltam még egy pentagrammát is az alkaromra.

2015. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
70%
Vegyél fel egy I LOVE HITLER pólót, és amikor kinyitod az ajtót köszönj úgy, hogy HEIL HITLER!
2015. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is pentagrammák jutottak eszembe, 666 az email címemben van - tudom, hogy nem eredeti, de szeretek nem eredeti dolgokat. Pl. a koponyákat, s nem érdemelnék meg, de a legelegánsabb fekete pólómat venném fel nekik, amin a Kaszás látható, kampóra fűzött véres koponyákkal. Amúgy tényleg nagyon szép póló, nincs vele semmi baj, én se hinnék benne, hogy kiakasztaná őket, de szerintem ha elkezdeném kidekorálni az előszobát, a saját ízlésem szerint, akkor csak eljönne egy pont, ami felzaklatná őket. Bár én nem vagyok kedves ember és nagyon kiállhatatlan tudok lenni, ha zaklatnak, azt hiszem. Igazából kihívásnak fognám fel a dolgot és kipróbálnék egy csomó érdekes ötletet rajtuk :)


Akikkel én találkoztam egyszer, azok egész szolidak voltak. Egyszer elcsevegtünk, de rájöttem, nem érdekli őket mások világképe és nem vitára vágynak, beszűkültek, így abbamaradt a dolog. Nem erőltették, de nem is tudom, hogyan tudták volna, egyszer a rendőröket sem engedtem be, mondjuk semmi dolguk nem volt a lakásban, azt meg, hogy fogalmam sincs a szomszédról, azt se tudom, ki az, el tudtam mondani az ajtóban is.


Durva, ha ennyire piócákat fog ki valaki, de remélhetőleg találsz itt valami jó ötletet, kérdező!

2015. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
96%

Csak mondd azt, hogy az én Istenem jobb, mint a tiétek!!

Vagy kettes opció: Mondd, hogy a hálóban éppen gruppen van. Beszállhatnának!

Tuti módszerek!

2015. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

Nyiss nekik ajtót démonszem kontaktlencsékkel:


[link]

2015. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
73%

Tegyél úgy, mintha nem volna otthon senki

Meg persze ne nyiss ajtót - majd elmennek

2015. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Ozmium42 ***** válasza:
2015. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Volt hogy nem nyitottam ajtót, de kb 30 percbe telt mire elmentek. Addig nyomkodta a csengőt, meg kopogott.


Amit írtatok, majd megpróbálom, az egyik szomszéd nem volt ilyen türelmes, ő egy kanna jéghideg koszos felmosóvízzel adta a tudtukra, hogy nem kell jönniük 20-adszorra.

2015. máj. 3. 22:01
 19/40 anonim ***** válasza:
86%

Használj ilyen madarat a ház védelmére. :D


https://www.youtube.com/watch?v=wnO_f5bpwF0


Igaz a videóban mormonok vannak, viszont dettó ugyanazt csinálják max kevesebb zaklatással.

Ami a mormonoknál bevállik az Jehova Tanúinál is beválik.

2015. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg nekik:

Az én istenem Thor, és egy hatalmas kalapácsot tart a kezében. A ti istenetek pedig egy kereszten lóg felszögelve. A többit már ti is össze tudjátok rakni.

2015. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!