Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért a magukat nagy keresztén...

Miért a magukat nagy kereszténynek nevező megmondóemberek vinnyognak a leginkább a melegházasság miatt, és úgy összességében a melegek jogainak kiszélesítése miatt?

Figyelt kérdés
... ha abban hisznek, hogy ezt a világot Isten teremtette. Márpedig a melegek nem önszántukból lesznek azok, ez a természet rendje. Amit ugye Istennek köszönhetünk.
2015. jún. 27. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

A legnagyobb része ezeknek olyan távol áll Jézustól, mint Makó Jeruzsálemtől és csak gyűlölködni tudnak.


Egy kisebb részük, a fundamentális keresztények meg azt vallják, hogy az ember minden tökéletlensége, így a homoszexualitás is, a Bűnbeesés miatt jött létre, nempedig Isten akarta ilyenre.

2015. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
talán mert egy 3000 éves erkölcsrendszert vallanak a magukénak?
2015. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy erkölcsrendszer és mi az, hogy 3000 éves. Az erkölcs az időtől független és nincs olyan, hogy erkölcsrendszer. Valami vagy erkölcsös vagy nem. A tolerancia erkölcsös, a másnak megmondom mit csináljon pedig nem, és ez 3000 éve is így volt.
2015. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az "erkölcsrendszer" nem más mint a többség elve, vagyis erősebb kutya ba**ik elve. Így az a kevés 5-10 % elmehet valahova... Ezek a "megmondók" népszerű, erősen egoista, és önző vezetők (is) többnyire, akik így is igyekszenek a befolyásukat folyamatosan fenntartani, és hangoztatni dominanciájukat. Mivel a töbség nem meleg, így valljuk be, túl nehéz dolguk nincs !
2015. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

a Teremtő tökéletes és természetes emberi és állati, valamint növényi világot hozott létre.

nem természet ellenest.

a természet elenni életet a lázadás hozta be magával.

Ennél fogva kibúvókat keresni és az élet forrására fogni ezeket felesleges.

ez a legkönnyebb, másra hárítani, Ádámék is ezzel kezdték, de ezzel nem mentek semmire.

2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Én se értem mi bajuk van a melegekkel.

Elégé barmok.


Szektások homoszexuálisok ellen tüntetnek:


[link]

2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

nem vinnyogunk.

mi nem teszünk a más felfogásuak ellen semmit, de nem is értünk velük egyet.


a Teremtőnek van joga majd ezt korrigálni,

ennél fogva nem kellene általánosítani

2015. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor definiáld mit jelent számodra a természetes. Ha nem tudod, akkor a saját hozzászólásodat se érted.
2015. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Az általában ilyen erősen katolikus emberek a létező legnagyobb kirekesztők, szemtelenek. Akárki ilyennel találkoztam, mindre igaz volt ez. Egoisták, gyűlölködnek, sértegetnek másokat, bele akarnak szólni az életükbe. Leszbikus vagyok és katolikus, gyakorlom is a vallásom és nem érdekel, hogy erről ki és mit gondol. Nyíltan vállalom, az első templombamenés elég meredek volt a coming out után, de túléltem. Meg túl is fogom.
2015. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


9-es jól teszed! :)

2015. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!