Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit mondanak az evolúció...

Mit mondanak az evolúció tagadói és jehova tanúi ezekre a tényekre?

Figyelt kérdés

Az intelligens teremtést cáfolja, az evolúció elméletét alátámasztja az elcsökevényesedett, funkció nélküli lábcsontjai a bálnának. Ha valami felesleges, akkor miért lett megteremtve?


Ugyancsak érdekes dolog az állattenyésztőknél a mesterséges szelekció, a tudatos tenyésztés. Ha csak teremtéssel lehet létrehozni megfelelő élőlényt, akkor miként működhet a megfelelő vérvonal létrehozása, fenntartása a kiválasztott egyedek keresztezésével?

Ez maga a felgyorsított evolúció: [link]

Jehovások állításának cáfolására:

- Az eredmény, a változások megfigyelhetőek.

- Ellenőrzött körülmények között ismételhető.

- Megjósolható működésű, az új egyed a kívánt tulajdonságokat örökli.



2015. aug. 27. 09:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/513 anonim ***** válasza:
94%

Az olajas dolgod nem igazán vágom, hogy miért cáfolná az evolúciót. Nem mellesleg egy geológiai folyamatot írnak le, nem pedig azt, hogy Isten pisálja a föld mélyébe az olajat. Mondjuk nem ártana egy ilyen kérdésedet geológusnak címezni, de akkor valószínűleg pillanatok alatt szétszedne. :S


"De legyen még egyszer: hogyan találtak a több millió éves kőszénben emberi használati tárgyakat, mikor akkor még bőven nem volt ember, de még majom sem."


??? Mármint most azokról beszélsz, amik egyértelműen hoaxok?

2015. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/513 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy az evolúció azzal is tartozik, hogy megválaszolja az atom létrejöttét. Az anyag gyakorlatilag a semmiből áll, ugyanis az atom térfogatának a nagy része üres. Plack ezért is mondta, hogy az anyag gyakorlatilag nem létezik. És dicsőítette Istent a teremtésért

[link]

2015. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/513 anonim ***** válasza:
5%

Ja! Ha a Föld 4 és fél milliárd éves, és akkor is volt már nap, akkor, ha a nap fogyási ütemét tekintjük, olyan nagynak kellett lennie, hogy szétégette volna a földön az életet. Tehát 3.5 milliárd évvel ezelőtt a nap nagysága miatt nem lehetett volna élet...

És az üstökösök. Még az evolucionisták is tudják, hogy egy üstökös nem lehet 10-12 ezer évesnél idősebb, mert szétesik. Üstökösök nem keletkeznek, tehát a világegyetem nem idősebb 10.000 évnél. Az Oort felhő csak egy kitaláció, nincs megfigyelve, nincs bizonyítva

2015. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/513 anonim ***** válasza:
95%

"Amúgy az evolúció azzal is tartozik, hogy megválaszolja az atom létrejöttét."


Na jó, eddig csak sejtettem, de most már tuti, hogy csak troll vagy.

2015. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/513 anonim ***** válasza:
95%
Nem troll ez, hanem idióta.
2015. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/513 anonim ***** válasza:
4%

Akkor hetvenkettedszer is leírom: Az evolúció azt tartja, hogy a kőolaj évmilliók alatt keletkezett, a teremtéstudomány pedig azt, hogy csak az özönvíz fizikája hozhatta létre. És ezt igazolják a laborkísérletek is.


Nos, akkor figyeljük meg, mi a válasza az evolucionistáknak a tudományos kétkedésekre. Briliáns, tudományos, perdöntő válaszok következnek:


"Na jó, eddig csak sejtettem, de most már tuti, hogy csak troll vagy."

"Nem troll ez, hanem idióta."

"Get your facts straight, bitch!"


Tehát az atomok kialakulásának hivatalos, evolucionista válaszait láthattuk:))

Köszönöm bíró úr, nincs több kérdésem:)))

2015. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/513 anonim ***** válasza:
5%

Jaj, ezt nem lehet kibírni:DDDD


Lássuk, hogy ír egy agy-mosott, vallás-károsult troll:):


"Ha a Föld 4 és fél milliárd éves, és akkor is volt már nap, akkor, ha a nap fogyási ütemét tekintjük, olyan nagynak kellett lennie, hogy szétégette volna a földön az életet. Tehát 3.5 milliárd évvel ezelőtt a nap nagysága miatt nem lehetett volna élet...

És az üstökösök. Még az evolucionisták is tudják, hogy egy üstökös nem lehet 10-12 ezer évesnél idősebb, mert szétesik. Üstökösök nem keletkeznek, tehát a világegyetem nem idősebb 10.000 évnél. Az Oort felhő csak egy kitaláció, nincs megfigyelve, nincs bizonyítva"


Hogy írnak az evolúciós, empirikus tudományra alapozott szakemberek, jól felkészült szakemberek:

"Na jó, eddig csak sejtettem, de most már tuti, hogy csak troll vagy."

"Nem troll ez, hanem idióta."

"Get your facts straight, bitch!"

2015. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/513 anonim ***** válasza:
94%
xD Ezt tényleg nem lehet kibírni. De legalább a mai adag röhögőgörcs is megvolt. :D
2015. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/513 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként tényleg rohadt megnyugtató lenne tudni, hogy ezek csak trollok és ekkora idióták nincsenek, de én attól félek az élet nem ennyire pozitív...
2015. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/513 anonim ***** válasza:
86%
Engem inkább a sírógörcs kap el. hihhihetetlen hogy még mindig itt tartunk
2015. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!