Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi az az isten hol helyezkedik...

Mi az az isten hol helyezkedik el koordinátákat is kérek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
62%
Minek neked a koordináta? Csak nem felé akarsz menni? Bármikor megteheted, Ő már régóta vár rád, végtelenül türelmes. Távolodhatsz is tőle meg maradhatsz egy helyben mint a Dr Béka aki egy kútban nőtt fel s nem ismer mást. Ha beesik hozzád egy másik Dr Béka és azzal dicsekszik, hogy látta az atlanti óceánt, tőle biztosan azt fogod kérdezni: Na és az mekkora? Kétszer akkora mint ez a hatalmas kút?
2010. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
62%
Annyi vak ember van, aki nem veszi észre életünk Istentől való töltöttségét, és saját fejében keresi a választ, holott ott van mindenhol Isten tértől független lelke.
2010. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
9%

Nem mi. Hanem ki?

Én!


És itt vagyok: é. sz. 47° 29′ 54″, k. h. 19° 02′ 27″ XD


S.

2010. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
67%
Koordinátákat nem tudok, de annyit elárulhatok, hogy Veszprémben a kismocskosban szokott inni.
2010. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen sokan kapták volna fel a fejüket a kérdést (ha ezt egyáltalán annak lhet nevezni) olvasván, akkor én sem reagálnák rá.

Csak egész rövide.

Ha netán bajban vagy, kitől kérsz segitséget?

M-tól, E-től,vagy netán Lenintől, esetleg Szálintól?

Nem, Tőle!

Istenem segits! Ez a fohász, még sohsem hagyta el a szádat?Biztos vagyok benne, hogy igen.És lám most ökörködsz.Keresed a helyét.De nem csak Te, hanem mindazok, akik ugy gondolkodnak, mint Te.

Más.

Ha netán - például - egy jó nagyot rába**ol az ujadra, akkor mit mondasz: az Isten ba***a meg.

Most meg te vered a nyálad?

Gondolkozz egy kicsit!

15:32 (Vagytok egy páran)

Nem csak Kazinczy (17:52) hanem én is sirva fakadok, amikor valaki ilyen szinvonalon nyilatkozik.Akkor milyen a beszéde? Szörnyű!

2010. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

Bocs! (A 08:32 vagyok)

"Szlálintól?" helyesen: Sztálintól?

( A Joszif Visszarionovics)

2010. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim válasza:
47%

nézz magadba és meg találod

talán kezd el olvasni a bibliát és meg találod a választ

koordináták:ott van ahol TE

2010. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim válasza:
Isten egy Sith-nagyúr szerintem, és épp a Nap magjában üldögél, mivel ő a mindenség közepe.
2010. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
Micsoda kérdés!
2010. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Na jó az egész kérdés csak az egyház kigúnyolása volt mivel Isten, Allah, Butha és stb hülyeségek nincsenek ez olyan mintha kitalálnék egy szót mondjuk rusuka és akkor ebbe hinnék ebbe a semmit se fedő megnevezhetetlen dologban az Isten, Allah, Butha is olyan hogy hisznek benne az emberek de azt se tudják hogy mibe Magyarul a semmiben hisznek.
2010. márc. 29. 22:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!