Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásosok ti az egyházzal...

Vallásosok ti az egyházzal vagy nélküle hisztek istenben?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vallásos zsidóként per pillanat nem tartozok semelyik szervezethez.
2016. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"kovács úr, ön a kovács család nélkül kovács vagy a kovács családdal?"


persze kovács úr gyakran húzza száját ha egyik másik családtagról kiderül ,hogy valami rosszat tett, és szomorkodik hogy ebben a jóakaratú családban sok gonoszság történt régen, de nem ez a család lényege , és kovácsnak igazán a kovács családban lehet jól lenni, és egy kovács vágyik rá ,hogy hozzá hasonló kovácsok között élhessen, és együtt kovácskodhassanak egymás és a külvilág javára

2016. júl. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok az egyház nélkül, pedig nem is tudom hányszor próbáltam a templomokba, közösségekbe beerőltetni magam.
2016. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gépkukac válasza:
egyházzal sem anélkül sem
2016. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Az Isten, a ki teremtette a világot és mindazt, a mi abban van, mivelhogy ő mennynek és földnek ura, kézzel csinált templomokban nem lakik" (ApCsel 17,24).
2016. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem Jézus nem a vallásom, hanem a Megváltóm, Szabadítóm. Megtapasztaltam a Krisztus nélküli életet is, de amióta Vele járok, azóta van értelme az életemnek. Amióta Ő az életem Ura, természetes dolog, hogy gyülekezetbe járok, hiszen minél többet szeretnék róla hallani. De a gyülekezetbe járás csupán az edzés része a dolognak. Úgy ahogy pl egy olimpikon a verseny előtt felkészül, edz, ugyanúgy én is a gyülekezetben feltöltődöm, tanulok, felkészülök a ,,versenyre", ami nem más, mint a mindennapi élet a világban. Ahol az ember körül van véve kísértésekkel, gondokkal, próbákkal. És az a csodálatos, hogy Isten segít MINDENEN átmenni. Milyen csodálatos abban a tudatban élni, hogy majd egy nap elnyerem a hervadhatatlan koronát és egy örökkévalóságon át a Mennyben élhetek fájdalmak, könnyek nélkül. Kívánom mindenkinek, hogy míg nem késő, keresse meg Istent, csak egy ima távolságra van! Higgyétek el, megéri!

(egy 16 éves fiatal voltam)

2016. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!