Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateistákat miért nézik a...

Az ateistákat miért nézik a legtöbben "hülyének"?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs bizonyítva, hogy van isten és mennyország, meg pokol stb . Én nem hiszek istenben mert még abszolút nem bizonyított ,hogy létezik !
2016. szept. 17. 12:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
3%
Én inkább csak szánalmat érzek az ateisták iránt...
2016. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 Ákos13 ***** válasza:
59%
Magadat is szánhatnád, hogy ilyen elvakult hívő vagy...
2016. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
0%
Magammal szemben én csak hálát érzek, amiért nem vagyok ilyen "világtalan"... :)
2016. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
94%

Igazság szerint a hozzáállásod alapján pont ugyanannyira tűnsz világtalannak, ha nem jobban, csak épp te meg a ló túlsó oldalán.

Elvakultság kizárólag az egyik oldal felé, és a másik ismeret nélküli gyalázása nem túl keresztényi és emberileg sem éppen pozitív hozzáállás.

2016. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

Próbáld meg / próbáljátok meg értelmezni, amit írtam :)

Ugyanis én senkit sem gyaláztam! Az, hogy valakit sajnálok a gondolkodásmódja és hite szerint, az nem egyenlő a gyalázással. Sőt! Az sem, hogy világtalannak nevezek valakit, mivel átvitt értelmében a szónak (vagyis nem a "vak") arra céloztam, hogy "nem lát világosan". Ami viszont szerintem keresztényként érthető. Mármint az, hogy az ateista gondolkozásért nem vagyok oda.


Nem ártana arra is figyelni, amit a másik ír ;)

2016. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

45.Hsz!


Bocsi,valóban félreértettelek.

2016. szept. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy észrevettem,nem hüŁyének néznek,hanem lázadónak Istennel szemben (már azok,akik ilyen téren minősítenek).


Arra jöttem rá,hogy tök felesleges bizonygatni az igazunk,mert annyira ragaszkodnak a vallásukhoz,mint gyermek az imádott nyalókájához.Mindig csak óbégatás lesz a vége....

2016. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"egy igazi ateistát még a csoda sem győzhet meg"

Ez meg egy nagy butaság.

Persze, hogy maga a csoda NEM győzi meg, mert ismeri az érzékcsalódásokat, a hipnózist, a tudatmódosító szereket, és sok minden mást, amitől valami úgy nézhet ki, MINTHA csoda történt volna.


De a bizonyítás az meggyőzi!


Pl. a kutyának nem hiányzik, hogy az elektron, meg a többi elemi rész egyszerre legyen hullám és részecske is. Nem is hangzik hihetőnek, meg elég undorító lesz így a világ: nehezen kiismerhető és nem barátságos.


MÉGIS elfogadja ezt minden értelmes ember, MERT BE VAN BIZONYÍTVA!

2017. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont fordítva van. A bigott vallásosokat nézik hülyének, mert azok is.
2018. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!