Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha egy tanu helyes pontos és...

How Arrow kérdése:

Ha egy tanu helyes pontos és helyes választ ad akkor miért pontozzák le? Azért mert tanu? Azért mert gyülölik őket? Vagy azért mert a lepontozó felsőbbrendünek érzi magát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 17:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindenkinek helyes, amit írnak. Mutatnál egy példát?

Amúgy viszont jól látod. Van ott indokolatlan gyűlölet is.

2016. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, akkor vannak lepontozva, amikor elkezdik nyomatni a szektás szövegeket, amiknek semmi bibliai alapja. Előfordul, hogy értelmes választ is adnak, olyankor nem szoktak lejjebb pontozva lenni, mint az átlag, living witness vagy hogy hívjáknak is láttam már 100%-os választ is. Szóval nem egészen értem, hogy minek ez az uszítás kérdező?
2016. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Ezen az oldalon a pontozás nem a válasz helyességétől függ.
2016. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Miquellel értek egyet. Egy ideje nem szoktam amúgy lepontozni, de én is láttam már magas százalékos tanú-választ, igaz nem sokat. De amikor a legegyszerűbb, véleményükre irányuló kérdésekre is idézet a válasz vagy egy kifejtést igénylő kérdésre csak annyi "NEM!!! :(" akkor értem, miért vannak lepontozva.

Nem tagadom, van gyűlölködés is (nekem ne mondd, mert én nem utálom őket) de nem a semmin kezdtek (!) el fölháborodni az emberek.

2016. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
Szia, már megbocsájts, de ki dönti azt el, hogy mi a helyes és a pontos válasz? Egy szervezet, és annak hívei? Tudod nem is lenne ezzel akkora baj, ha nem lehetne a szervezethez kötni számtalan tévedést, de még az mellett is lehetne a "helyes" szó jogával élni, ha ők nem dobálnák sárral a többi felekezetet, vallásokat. Például ma, az egyik tanú úgy írta meg a válaszát egy kérdésre, amit egy Katolikus ember tett fel, hogy "amikor világi ember voltam én is néztem......" ez tudod mennyire sértő? Gyakorlatilag azt mondta a kérdezőnek, hogy te Katolikus aranyapám jó kis világi ember vagy, akinek semmi köze sincs a kereszténységhez, még én aranyapám, én bizony igazi keresztény vagyok" tudod a kettős mérce a legundorítóbb dolog, és ezzel a tanúk rendszeresen élnek is. Ha ez nem így lenne, nem volna szükséges, hogy sok ember felszólaljon ez ellen. Azt, hogy ki érzi magát felsőbbrendűnek az előbbi példa tökéletesen rávilágított, ha te ezt nem látod, akkor szándékosan nem akarod, és nem ez az egyetlen tanú szereti hangoztatni azt, hogy ők mennyire "helyes" úton járnak, míg mások mennyire helytelenen.....
2016. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Elvégre is az utolsó időket éljük...
2016. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
5%

kedves 6-os válaszadó.


Amikor azt írtam, hogy világi voltam, az azt jelenti, hogy nem gyakoroltam semmilyen vallást se.


S nem gúnyolódásnak szánok válaszokat, hanem megállapításnak, észrevételnek.


Ebből is látszik, hogy ha valaki akar az mindenbe talál hibát, hiszen Jézusban is találtak a Farizeusok....

2016. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
#8 Olvasd el az írásodat, és nézd meg hol van megint a probléma, Jézussal azonosítod saját magadat, míg engem farizeusnak nevezel. Hogy tudsz más emberek szemébe nézni, és azt mondani Istent szolgálod? Nem érzed, hogy mennyire megbántasz másokat? Kettős mércével mérsz. A farizeusok is ezt csinálták, megbántottak másokat, és magukat szentnek tartották.
2016. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
#8: ne fariezusozd le látatlanul az embereket, nem is ismered 6-os válaszadót. A válaszán pedig érdemes elgondolkoznod szerintem. (5-ös voltam)
2016. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
A lepontozás elvileg a válasz helytelenségére utal, nem arra, hogy a válaszoló milyen ember. Jó esetben.
2016. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!