Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti is úgy gondoljátok hogy...

Ti is úgy gondoljátok hogy egyértelműen és határozottan fel kell lépni, az Őrtorony társaság által terjesztett hamis, félrevezető és hazug tanítások ellen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 15:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Pietrosol!


Nem számítottam ekkora felzúdulásra a kérdésem kapcsán. Az elején meglepődtem.

Nem az összes ellenindítottam hadjáratot és ez nem is hadjárat az meg a másik része ennek az egésznek.


"Egyébként az eddigi fellépéseid milyen eredményre vezettek?"


Egy ember esetében eredményes volt.


"Visszavonták az állításaikat, esetleg módosították vagy tömegesen hagyták el a szervezetet?"


Nem! Jehova tanúi egyetlen esetben sem tettek olyat itt az oldalon amikor elismerték volna a tévedésüket és ezért bocsánatot kértek volna.

Tömegesen hagyták el a szervezetet de hogy az miattam lett volna azt erősen kétlem.


"Ugye, hogy kb semmi értelme nincs?!"


Egy esetben biztosan volt neki értelme! De az is csak utólag derült ki! Biztos vannak olyan emberek akik előre tudnak dolgokat. Sajnos én nem tartozom közéjük!

2017. febr. 15. 22:56
 22/22 qkker1 ***** válasza:

"Az viszont benne van, Jézus azon kérése felém is, hogy menjek megkeresni az elveszett juhokat."


Elveszett bárányokat, legalábbis a normális Bibliákban, és nem az új világ ferdítésben!

2020. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!