Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Biblia-idézeteket írok ki...

Ha Biblia-idézeteket írok ki facebookra, attól automatikusan jó ember leszek? Megoldódnak tőle a problémáim? Esetleg szimplán csak okos vagyok mert ilyen dolgokat írok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"kereszténységet hirdetni erény, ateizmust hirdetni bűn. Mivel jobb az egyik mint a másik? Szubjektív érveket (tehát olyanokat, amik kizárólag a saját meggyőződésből következnek) nem fogadok el."


Az hogy valaki kiírt egy bibliai idézetet, még nem hittérítés...

Egy ismerősöm egyszer egy ateista postot osztott meg, én meg továbbgörgettem. Na bumm...

2017. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ez csak azt jelenti, hogy te nem tartozol azok közé, akikről beszélek
2017. jún. 3. 20:23
 13/17 A kérdező kommentje:

De örülök, hogy vannak olyanok is, mint te.

Sokan szűklátókörűek és az ateizmust úgy kezelik, mintha mi is hívők lennénk, csak elvből nem a vallásos értékrend szerint élnénk.

2017. jún. 3. 20:31
 14/17 A kérdező kommentje:
A kötözködő válaszolónak pedig annyit tudok mondani, hogy valóban nem valláskritika az amit írok, de be kellett sorolnom valamelyik kategóriába és jobb híján ezt választottam, le lehet nyugodni!
2017. jún. 3. 20:33
 15/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"olyan szinten hirdetném az ateizmusomat"


És mi akadályoz meg benne? Írd ki naponta, hogy tagadod Isten létezését. Amúgy ha idegesítenek az ilyen posztok minek olvasod el még a kommenteket is?

2017. jún. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Idegesít? Miért követed? Ki lehet kapcsolni...
2017. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát, hogy okos vagy-e, azt inkább ne firtassuk...
2017. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!