Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlimok egységesen tagadjá...

A muszlimok egységesen tagadják az evolúciót, törzsfejlődést, ősrobbanást?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg köztük is vannak felvilágosultabbak és bigottabb hívők?

2017. jún. 8. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
34%

Én is furcsállom hogy az iszlámra vonatkozó kérdéshez ennyi nem muszlim hozzászól. Persze ez nem baj, de az már igen,ha valótlanságokat állítanak. Az pedig méginkább ha ilyen Süttürüttü félék akarják megmondani hogyan értelmezzem a vallásomat. Nem is értem az állami tv miért nem kérte még fel iszlám szakértőnek. Ez nem vicc. Sajnos itt tart az ország.


Kedves kérdező. Állításodat nem tudtad bizonyítani. Én úgy veszem hogy csak nyelvbotlás volt részedről, mert azon kívül én sem látok semmit a wiki oldalon hogy az arabok hódítottak, amit egyébként nem tagadtunk. Annyit azért hozzá tennék ehhez a hódításhoz hogy a Közel-Kelet városi sokszor felszabadítóként fogadták a muszlimokat. Ezek Bizánchoz tartoztak és agyonadóztatták őket, továbbá kereszténységen belüli ellentét is volt, mert más irányzatokat követtek. Bizánc rájuk akarat kényszeríteni saját irányzatát. A muszlimok kevesebb adót kértek és vallásszabadságot biztosítottak a városok pedig megnyitották a kapukat. Ennyit a legyilkolt millióidról.


Az alapkérdésre úgy gondolom válaszoltunk. Ezzel kapcsolatban van még kérdésed, mert ha nincs fejezzük be. Részedről csak felesleges kötözködést kapunk ami nem vezet sehova csak időpazarlás.


Tények: Az iszlám hatására az arabok sivatagi népből fejlett kultúrát hoztak létre ami sokáig vezető volt, majd a törökök folytatták. Az iszlám előírja a gondolkodást, tudás keresését. Más vallásban nem tudom hogy ki lenne ez hangsúlyozva. Kereszténységben biztos nincs. Bármennyire is tiltakozol ellene, ez egy jó dolog. Ezeket minden értelmes ember elismeri. Kár vitázni. Ne húzzuk egymás idejét.

2017. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!