Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen bizonyitékra van...

Milyen bizonyitékra van szüksége az istenteleneknek? Hiszen ha lenne bizonyiték, akkor mi értelme lenne a HIT-nek?

Figyelt kérdés

Jézus azt mondta,boldog aki nem lát s hisz bennem...

Nah meg a Biblia is ott van,az sem bizonyiték ,meg Jézus csodatételei? Ha lehetséges ne tereljük a tudomány felé a témát.

Én nem értem,hogy mégis milyen bizonyiték kell? Minden ami kell az orrotok előtt van,csak észre kéne venni


2017. nov. 15. 08:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
47%
Nem sok értelmet látom az ilyen kérdéseknek. Egy ateista, soha nem fog meggyőzni egy igazi hívöt és fordítva.
2017. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos vagyunk olyan gyökerek hogy manapság a modern tudomány világában már nem hiszünk el valamit mert anno xy azt mondta hanem mellé nem árt ha ezt bizonyítani is tudja. Tudod, a mai embernek van egy ilyen rossz szokása hogy azt hiszi el amit a leg logikusabbnak talál vagy a legtöbb bizonyítékot látja rá.

Hogy sülne le a hitetlen pofánk.

2017. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
95%

#46 "Érdekes. Akkor te hogy magyarázod a nagy bumm bizonyítékait? Isten teremtett egy kozmikus háttérsugárzást is, aminek az energiája pont olyan, mintha egy 13,8 milliárd éves nagy bummból származna, és pont az Univerzumban megfigyelt tágulási rátának megfelelő vöröseltolódást szenvedett?"



Őőőő mondjuk.... igen, ha én lennék Isten tuti azzal ütném el az időt hogy ilyeneket csinálnék hogy szegény csóri teremtményeim azt se tudják mit higgyenek. Unalmas az öröklét na, nem kell ítélkezni :D

2017. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!