Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kreacionisták, abba nem...

Kreacionisták, abba nem gondoltatok bele hogy ha tudományos tényeket tagadtok a hitetek védelmében, azzal pont hogy a saját hiteteknek ártotok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem sajnos nem fogják fel. :(


Nem azzal van a gond, hogy ők szó szerint veszik a Genezist, hanem azzal, hogy néha milyen primitív stílusban ócsárólják az evolúciót elfogadó hívőtársaikat, és az ateistákat. Sajnos nem gondolnak bele, hogy az ilyen viselkedés elriasztja az embereket a kereszténységtől, az emberek azt hiszik, minden keresztény ilyen. Pedig nem, ők csak egy hangos kisebbség. De sajnos mint az élet minden területén, itt is a butábbak a leghangosabbak. :/

2017. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Ó pubi, megharagudtál ennél a kérdésnél, és jöttél gyalázkodni?:)))


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


"Kreacionisták, abba nem gondoltatok bele hogy ha tudományos tényeket tagadtok a hitetek védelmében, azzal pont hogy a saját hiteteknek ártotok?"

Ezért nem tagadunk természettudományos tényeket. A törzsfejlődés meg nem volt, így a semmit nem ehet tagadni.


Jövő héten találkozunk, ha kiírod újra ezt:))

2017. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Ezért nem tagadunk természettudományos tényeket. A törzsfejlődés meg nem volt, így a semmit nem ehet tagadni."


Öngól :D

Azért az még tőled is súlyos hogy írsz egy hazugzságot, amit rögtön a következő mondatoddal meg is cáfolsz!

2017. nov. 16. 14:56
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Ő így mutat "jó keresztényi" példát, gúnyosan, lenézően, öntelten és pökhendin vélekedik embertársairól, az általuk elért eredményekről. Sajnos ennyire futja neki.

A kérdező által említett jelenség mintapéldája a 43%-os, és felettébb iparkodik minden nap, hogy az is maradhasson, és még tovább rombolhassa a kereszténység manapság amúgy sem túl fényes ázsióját.

2017. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
A kreacionisták,nem tagadnak semmilyen tudományos TÉNYT,csak tudományoskodó hipotéziseket.
2017. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem, képzeld.

Vagy nem értenek a tudományhoz, vagy pedig ennyire becstelenek.

Lásd ezt a 43%-ost, aki mindent megtesz azért, hogy visszajöjjön a sötét középkor.

2017. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"A kreacionisták,nem tagadnak semmilyen tudományos TÉNYT,csak tudományoskodó hipotéziseket."

Akkor ezek szerint nem tagadod a törzsfejlődést sem, hiszen már rég nem hipotézis, hanem egy teljes mértékben alátámasztott tudományos elmélet?

2017. nov. 16. 23:35
 8/25 anonim ***** válasza:
21%

"Öngól :D

Azért az még tőled is súlyos hogy írsz egy hazugzságot, amit rögtön a következő mondatoddal meg is cáfolsz!"

ok, de ezt minden héten leírod kb. háromszázszor. Ha valamit sokat hajtogatunk, még nem lesz igaz:)

Tudod, hogy mi lesz az öngól? Majd a végén megtapasztalod...


de addig kántáljuk együtt: törzsfejlődés, törzsfejlődés, törzsfejlődés

(Hátha így igaz lesz)


Lapos Föld, lapos Föld, lapos Föld


Hidrogénből ember, hidrogénből ember


Békából királyfi, békából királyfi


"Ő így mutat "jó keresztényi" példát, gúnyosan, lenézően, öntelten és pökhendin vélekedik embertársairól, az általuk elért eredményekről. Sajnos ennyire futja neki. "

Köszönöm, hogy foglalkoztok velem. A hazugságokat is köszönöm, amiket most leírtál, nagyon megható. Anyucinak beárultál már? Vagy már lerajzoltál? Vagy most mi legyen?


"A kérdező által említett jelenség mintapéldája a 43%-os, és felettébb iparkodik minden nap, hogy az is maradhasson, és még tovább rombolhassa a kereszténység manapság amúgy sem túl fényes ázsióját."

Gondolom csak miattam nem vagy keresztény, ugye?:)) Sokat foglalkoznak az ateisták a keresztények "ázsiójával"?


"Lásd ezt a 43%-ost, aki mindent megtesz azért, hogy visszajöjjön a sötét középkor."

Így van pubi. Anyucinak is beárultál már?


"Akkor ezek szerint nem tagadod a törzsfejlődést sem, hiszen már rég nem hipotézis, hanem egy teljes mértékben alátámasztott tudományos elmélet?"

Kántáljuk együtt: törzsfejlődés, törzsfejlődés, törzsfejlődés

Békából királyfi, békából királyfi


Jaj srácok, ne legyetek már ennyire gyűlölködőek, hisz mindannyiunk ük ük ük ük apja egy hidrogén:)


Egyelőre ennyi! Szép napot nektek skacok. Péntek van, ne idegeskedjetek:)


Ne feledjetek sokszor ismétlődő kérdéseket feltenni! Mondjuk kérdezzétek meg, hogy hány kreacionista van Magyarországon, vagy hogy a Biblia igaz-e:)

2017. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

""Akkor ezek szerint nem tagadod a törzsfejlődést sem, hiszen már rég nem hipotézis, hanem egy teljes mértékben alátámasztott tudományos elmélet?"

Kántáljuk együtt: törzsfejlődés, törzsfejlődés, törzsfejlődés

Békából királyfi, békából királyfi"


Na igen, ha érved ugye nincs, mert tudat alatt te is tudod hogy a másiknak igaza van, de makacs fanatizmusodban muszáj tagadnod, akkor marad a pökhendi gúnyolódás.

Egy hithű kreacionista vitakészségeit olvashattuk :)

2017. nov. 17. 09:22
 10/25 A kérdező kommentje:

Én fogok a leghangosabban röhögni, amikor az ítéletkor te is jössz velünk :D

Tudod az kevés lesz kifogásnak Isten előtt, hogy "Uram, én csak azért köpdöstem meg az összes emberi értéket amit tanítottál, és hoztam rád szégyent minden egyes nap, mert hát voltak emberek akik nem hittek nekem. Nekem! Bizonyíték, ja, azt sosem tudtam mutatni, csak lelkesen tagadtam a tényeket, de akkor is csak nekem lehet igazam!"

2017. nov. 17. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!