Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten miért irtotta ki szinte...

Isten miért irtotta ki szinte az embert az özönvízkor?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 13:54
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Köszi :D
2018. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:

Süttürüttü, nekem is van egy videóm, hosszú, de nem beszél fölöslegesen, tényeket, és rendes ész érveket hoz:


[link]

2018. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
91%

Tényeket? Hovind? :D Rendesen érvel? Csak mellébeszél, féligazságokkal operál, hazudozik, csúsztat folyamatosan.


Az előadást 2:46-ig voltam képes hallgatni. Amikor azt mondja, hogy "Sokan tanulmányozták az elméletemet az elmúlt 16 évben, de még senki nem talált benne súlyos hibát."

Tudod, téged lehet, hogy meg tud vezetni ez az ipse, mert nincs elegendő ismereted a természetről ahhoz, hogy meglásd a csúsztatásait, hazugságait. De amint olyan körökbe kerül ez a fickó, ahol hozzáértőkkel kellene megvitatni a dolgot, úgy szétkapják mint foxi a lábtörlőt :D


Szóval az idézett sor egy ordas nagy hazugság, az elmúlt 16 (vagy most már jóval több) évben elég sokszor kapták szét a "Hovind-elméletet" a kutatók, egyetemi tanárok. Hovind meg égett mint a Reichstag, és fülés-farkát behúzva oldalgott el a vitákról. Úgy hogy az utóbbi jópár évben már kerüli a valóban tudományos vitákat mint a tüzet, nem is tart előadásokat hozzáértők körében, csak laikusok előtt, mert őket még hasba tudja akasztani a mondókájával.

(Ráadásul tudományos körökben még csak elméletnek sem nevezhető a kitalációja, legfeljebb hipotézisnek, mert semmi objektív bizonyíték sincs a kezében, amivel alá tudná támasztani a hipotéziseit.)

2018. jan. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem, mikor arról az emberről Ateisták úgy beszélnek, mint akit könnyen megtudnának cáfolni. Lehetőség van rá: 1. kimész hozzá és személyesen

2. skypeon keresztül otthon ülve vagy írásban ugyan úgy.

Lehet válogatni kedves Süttürüttü, csak nyelvtudás kérdése.

2018. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
91%

Balihun!

Te úgy gondolod, hogy mindenkinek külön kell őt megcáfolni?

Idáig az a 15 ember, aki megcáfolta, nem volt elég?

2018. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem tudod leírni a nevem, kedves 71%-os? Pedig elégegyszerű, de valahogy neked ez nem sikerült eddig egyszer sem. :\ Hm... lehetséges, de az is lehet hogy nem, honnan tudod, mert olvastad? Hát én meg azt olvastam, hogy egy embernek sem sikerült és hogy őt meglehet keresni és bátran lehet vele beszélgetni az elméletekről. Nos, ha valóban úgy van mint ahogyan te is mondod, akkor jó rendben van, de a kedves előtted szóló "Süttürüttü" nevű felhasználó nem biztos, hogy megcáfolta, nemde? Én nem mindenkire mondtam, hanem neki személyesen, belém köthetsz, de minek? Félsz kedves 71%-os, hogy mindig engem találsz meg? :D
2018. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
91%

Balinhun, te írsz itt, azért válaszolok neked.

Ne is zavarjon, hogy már sokszor leírtam jól a neved, csak most tévesztettem el.

Ami pedig a cáfolatokat illeti, az természetesen arról szólt, hogy tudósok cáfolják meg őt, nem itteni amatőrök... tudod, nem mindegy. Nyilvánosan, sok néző előtt, és hápogni sem tudott a végére. Az, hogy utána azt hazudja, hogy ez meg sem történt, csak azt mutatja, hogy milyen vastag bőr van a képén.

De nehogy véletlenül megnézz egy ilyen videót, mert még a végére elveszíted a meggyőződésed.

2018. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kedves 71%-os nem tudom hogy a 2-vel ezelötti bejegyzésem neked címeződött volna, de ha ígyvan (pedig nincs) akkor most leírom (újra), hogy süttürüttünek írtam. Mért nem tartod meg akkor a jószokásod és írod le normálisan mint most? Szólnom kell érte és akkor sikerül? Eddig azt látom, hogy igen. Sokatoknak is vastag bőr van a képén, mint esetünkben neked, aki igen egyszerűen érvel: “Nem lehet, mert nincs” vagy “Nem létezhet, mert nem létezik” ez kevés lesz. Ezekkel az érvekkel szerintem ne nagyon mondj Hovidra semmit.
2018. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
*Hovind-ra*
2018. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!