Ti hisztek istenben?

Figyelt kérdés

Ha igen miért és milyen a vallásotok?

Ha nem mért nem?

Én személy szerint nem hiszek mert ha lenne isten nem lenne rák meg ilyenek



#Isten #jzus
2018. jan. 28. 09:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszek Istenben és nem vagyok ateista.


Az egész egyház csak az emberek megvezetése.

Még ha volt is valami valóságalapja, az ki lett forgatva

leírtak rengeteg verziót. Bődületes baromságok.


Szép napot.

2018. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
29%

"Nem. Túl szürreális számomra."

Attól, hogy valami szürreális, még lehet valós. Nem az irreális kifejezést akartad véletlenül használni?

2018. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
64%
Én hiszek benne, hogy nincs!
2018. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
#30, nem értek veled egyet abban, hog te ilyen bagatell, gyerekes dolkgnak tartod az egészet. Oké, nyilván mindenkinek a saját dolga, hogy hisz, vagy nem hisz, de pl. a teológia elég összetett, cseppet sem egy butuska gyerekes dolog. Meg pl. vannak, akik azért hisznek, mert be akarták bizonyítani, hogy kamu az egész, aztán mégis arra a következtetésre jutottak, hogy nem kamu. Pl. Lee Strobel, vagy Josh McDowell. Meg aztán el lehetne egy darabig filozofálgatni erről a kérdésről. Nem tartom gyerekesnek a témát egyáltalán.
2018. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
69%

Református vagyok, hiszek. És azért hiszek, mert így jobb nekem. Sok évig felületes volt a hitem. Mióta komolyabban veszem, azóta boldog vagyok, közelebb érzem magam az emberekhez, felül tudok emelkedni a gondjaimon.

Jézus soha senki után nem szaladt, de kivétel nélkül mindenkinek segített, aki hozzáfordult.

2018. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
69%

Én 6 éves koromig hittem, aztán elkezdtem kételkedni.

Sok éven keresztül nem tudtam, hogy mit higgyek, de mára ateista lettem és tudom, hogy nincs Isten!

2018. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
31%
Igen hiszek benne! Isten van a Teremtő Isten!
2018. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
82%
Én tényleg meglepődök azon, hogy 2018 ban embereknek még ilyen kérdések merülnek fel, persze ez nem ellened szól kérdező, hanem a társadalom ellen.hisz egy fejlett világban, fel sem kellene merülni isten létezésének. Isten, egy rég múlt kor képzelgése, ami sajnos elég erösen megmaradt az emberekben, egy kitaposott cipő. Az emberek sajnos nem tudják elfogadni a mulandoságukat, ezért kitalának isteneket, menyországokat.... poklot, meg ilyesmit , hogy nyugtassák magukat. De nem létezik. Ninccs rá bizonyiték. Csak egy tündérmese.
2018. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
73%
35 ös ugye tudod hogy jézus sem létezet?? Remélem azér ezt legbelül tudod te. Vizböl bor, halott ol élő, vizrnjárás, ezüa már nevetséges büvésztrükknek számitamaa
2018. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
27%

Vidiripi


" Az emberek sajnos nem tudják elfogadni a mulandoságukat, ezért kitalának isteneket, menyországokat.... poklot, meg ilyesmit , hogy nyugtassák magukat. De nem létezik. Ninccs rá bizonyiték. Csak egy tündérmese."


Képzeld el hogy az emberek 2018-ban hisznek a szellemekben ,jósoltatnak ,horoszkópot böngésznek amivel tele vannak az újságok. Ne lepődj meg hanem ébredj fel! Ez a való világ! És igen Istenben is hisznek az emberek meg Jézus Krisztusban! 2018-ban a 21. században.

2018. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!