Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Itt gyakorin a nagy keresztény...

Itt gyakorin a nagy keresztények miért pontozzák le az ateistákat? Úgy tudtam, nem szabad ítélkezniük :D

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 15:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Csak jelzik, hogy a választ nem tartják hasznosnak. De ez nem ítélet. :)
2018. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%
Mert szeretik a felebarátaikat.
2018. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem az ateistákat pontozzuk le, hanem a válaszaik közül amelyik nem hasznos szerintünk. Tehát a válasz a problémás nem a válaszadó
2018. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert hülyének nézik az ateistákat közben meg ők a legnagyobb barmok, sík hülyék vagytok hívők.

Halljátok ti nagyokos hívők, ti egy teher vagytok a világ számára miért nem veszitek már észre magatokat, hogy mekkora taplók vagytok.

Együgyűek vagytok, nem tudtok semmit, csak azt a kis meséskönyvet amit bibliának hívtok.

Tudatlanul állítjátok a sok értelmetlen semmit.

Üres a fejetek, nem látjátok át a dolgokat és elhisztek mindent amit hallottatok a hittanórán.

Minden rosszat kívánok nektek és maradjatok szépen csendben a sarokban.

2018. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

Hívők!

Ti egyáltalán tudjátok értelmezni a kérdést?

Hallottam egyszer, hogy jobban tájékozottabbak az ateisták vallásos kérdésekben is, mint a hívők..

Mit szóltok ti ehhez kedves hívők?

2018. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%

#4, pont az ilyem válaszokat szoktam lepontozni. Az olyan válaszokat, amik kötekedőek, felesleges vitát szítanak és nem a kérdésre adnak választ. De ez nem azt jelenti, hogy ítélkezek felette, egyszeűen csak erre valók a piros kezecskék nem? Ettől nem ítélem el, vagy nem utálom az illetőt.


Köszi #4, hogy szemléltedded, sokat segített, hogy meg tudjam fogalmazni a válaszom. 😊😘

2018. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Noha nem vagyok keresztény, de én is sokszor szoktam lepontozni az ateistákat. Egyszerűen azért, mert nem tartom hasznosnak a válaszaikat (tisztelet a kivételeknek). Gyakran előfordul, hogy nemcsak, hogy nem hasznosak a válaszok, de még direkt félre is vezetik az olasókat, az egyik ilyen legirritálóbb eset, amikor azt próbálják elhitetni, hogy: „az ateizmus a vallások ellentéte”, ami mondanom sem kell, hogy nettó baromság, hisz több száz ateista vallás is létezik (pl buddhizmus, druidák, sintó stb)
2018. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%
Mert Isten ez sugallja nekik!
2018. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#4, 5 ment a zöld :D
2018. jan. 31. 17:26
 10/33 anonim ***** válasza:
37%
Nincs zöld pacsi a kérdéshez?
2018. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!