Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lapos Föld meg 6000 éves...

Lapos Föld meg 6000 éves Föld. Emberek figyelemfelkeltés vagy provokáció céljával hirdetnek ilyen képtelenségeket, vagy tényleg elhiszik ezeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Poén

Tartozás egy csoporthoz

De sajnos van, aki tényleg elhiszi

2018. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Valaki elhiszi, hogy Noé épített egy bárkát, amire minden állatfajból felfért egy pár. Szerinted?
2018. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Jól látod, Kérdező, a lapos Föld és a törzsfejlődés bizonyítottan mese. Már kvázi csak a GYAk-on lévő ateisták, elnézést: istengyűlölők hisznek benne, meg pár tudós, aki ebből él:) Ja, ők nem hisznek benne, tudják, hogy mese, de a lóvé jól jön. A sok "fáradt" meg veszi Dawkins könyveit, ami egész jó lóvé neki:)
2018. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem mindegyik hiszi el. Én azt mondanám, hogy kb. fele ezeknek a csoportoknak unatkozó troll. Egy másik része pedig inkább csak tudatlan, de ha rendesen el lenne neki magyarázva a fizika, akkor átértékelné a lapos föld teóriát.
2018. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1

Poén? Hogy hülyének nézik az embert?


#3

A törzsfejlődés tudományos megfigyeléseken és kísérleteken alapul. A lapos Föld és a fiatal Föld a Biblián, de semmilyen valós tapasztalat nem támasztja alá őket. Van némi különbség.

Az ateista pedig istenben vagy istenekben nem hívő ember, nem istengyűlölő.

2018. febr. 20. 10:49
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen emberek tényleg ezt hiszik, de ezzel csak a butaságukat árulják el magukról!
2018. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Légyszi sorold fel azokat a keresztény vallásokat, akik azt állítják, hogy a föld lapos és csupán 6000 éves. És az általuk használt Biblia verseket is, amelyekkel ezen állításaikat bizonyítják. Azt is ad meg, hogy melyik Biblia fordításból idézték. Te hányszor olvastad ki már a teljes Bibliát? Ha egyszer is megteted volna,nem beszélnél ilyen hülyeséget.
2018. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5: Poén, hogy mások hogy felháborodnak rajta, ők meg csak trollkodnak.
2018. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7

Nem én beszélem a hülyeséget, hanem a lapos Földesek és a fiatal földes kreacionisták.

Én csak rákérdeztem, mi lehet az oka hogy hülyeségeket beszélnek.


Azt pedig nem én találtam ki, hogy a képtelenségeiket a Bibliára alapozzák, tényleg ezt teszik.

Tessék egy lapos földes propaganda:

[link]

Fiatal földes propaganda:

[link]


Gyakorlatilag mind a ketten hülyeséget magyaráznak, mert olyan részeket vesznek szó szerint amiket alaptalan szó szerint venni, és amit a valóság is cáfol. De ez nem változtat azon a tényen hogy mindkét csapar a Bibliából eredezteti a téveszméit.

2018. febr. 20. 12:47
 10/23 anonim válasza:
2018. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!