Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha megtehetnéd valahogyan,...

Brain Storming kérdése:

Ha megtehetnéd valahogyan, töröltetnéd magad a megkereszteltek névjegyzékéből?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 14:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
13%

Temérdek keresztényt ismerek,akiket csecsemőkként megkereszteltek,és felnőttként-megismerve a bibliai keresztség módját-bemerítkezett,de


NEM ÉRZETT KÉNYSZERT,HOGY CSECSEMŐKORI KERESZTELÉSÉT TÖRÖLTESSE.


Én sem érzek semmilyen fóbiát-ellenálhatatlan kényszerességet-amiatt,hogy az állami iskolákban a mára tudományos körökben röhelynek számító evolúciót tanították,s nekem vizsgáznom kellett abból.


A megtörténtet nem kell meg nem történtté tenni,az egészséges gondolkozásért.


Már valaki írta,hogy a felekezetek állami támogatása,nem függ az azokban megkereszteltek számától.

2018. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
71%

"a mára tudományos körökben röhelynek számító evolúciót"

Ma már elég sok elmebetegség gyógyítható.

Szerintem menj el orvoshoz.

2018. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
28%

"beleléptem egy pocsolyába és soha többé nem lehet letörölni, mert virtuálisan sáros maradok - őőőőő, bocs nem jó példa, mert ezt én csináltam és nem lefogtak miközben a pocsolyába löktek. "


Mer´ a homlokadra vésték, hogy meg vagy keresztelve és a muszlim haverjaid meg akarna késelni, mint gyaur kutyát? Vagy a gondolat kínoz, hogy be vagy jegyezve? Vagy mi?

Képzeld el, az anyakönyvből sem törölnek, hiába költözöl Ausztráliába, hiába mondasz le az állampolgárságodról, hiába kárhoztatod anyád, hogy nem disszidált időben egy libernyákabb országba, a billog rajtad marad, abban a porfészekben születtél, ahol bejegyeztek.

2018. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
71%

"az állami iskolákban a mára tudományos körökben röhelynek számító evolúciót tanították"


Melyik tudományos körökben? Mert mára a katolikus egyház is beletörődött már az evolúcióba, csak a keletkezésről vallanak mást.

2018. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
71%

"az állami iskolákban a mára tudományos körökben röhelynek számító evolúciót tanították"


Melyik tudományos körökben? Mert mára nagyjából már a katolikus egyház is beletörődött az evolúcióba.

2018. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Darkmoon80 ***** válasza:
51%
Ne törődj vele! A retardáltság olyan fokán áll, hogy nagyjából erre az egy dologra telik tőle. Értelmes vitában még az életben nem hozott elő egyetlen normális érvet sem. Egy bizonyos IQ alatt, már nehéz megérteni az olyan egyszerű dolgokat is, mint az evolúció.
2018. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
40%
Aszem 4-6 évesen lettem kb, és igen, nem kívánok ilyen szektatag lenni.
2018. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a csecsemokeresztseg ugyanúgy mint a csecsemő házasság eleve érvénytelen, ugyanis hiányzik az érettség és a szabad akarat hozzá.
2018. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

10.Hsz!


Súlyos tévedésben vagy!

Egy kis vízzel,vagy teljes bemerítéssel sem lesz senki krisztusi,vagyis keresztény.


Ahhoz egy személyes döntésen alapuló,a Szentlélek hatalmából következő átalakulás, "újjászületés" szükséges!


A másik súlyos tévedés,hogy "Isten egyháza",egy vallási szervezet.


NEM!

Az "Isten egyháza",mindazon hívő emberek közössége,akik elfogadják Krisztus áldozatát bűneik törlésére,s ezért hálából követik Őt.


Ezek az emberek a legváltozatosabb közösségek tagjai s gyakran azt sem tudják kicsoda Jézus,de a Szentlélek hangja isteni jellemet alakított ki bennük. Bár nem tudják kicsoda az a Jézus, mégis hisznek és bíznak az isteni megoldásban.

2023. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!