Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a bibliai isten a negyedik...

Ha a bibliai isten a negyedik napon teremtette meg a Napot (mint csillagot) akkor az előző három napot mi alapján mérte napnak?

Figyelt kérdés
Tudom, én vagyok a hülye.

2018. márc. 4. 10:08
1 2 3 4 5
 41/47 Darkmoon80 ***** válasza:
41%

Nekik az lehetett, de ma mitől lenne fontos????


Vagy azt javaslod, menjünk vissza az ő szintjükre, hogy azzá váljon újra?


Hajrá, csak akkor dobd el az azóta történt fejlődést is (technika, orvostudomány, stb...).

2018. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 ede1219 ***** válasza:
58%

"Ellent kell mondanom, a villanyszerelés a MÁSODIK legősibb szakma!

Az első a jogász, ugyanis ő csinélta azt a káoszt, amit Isten a teremtésével rendezett!"


Ez se rossz, elfogadom!

2018. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon nem. Ez egy fogalom amit az ember alkotott egy viszonyítási rendszerhez."

Relatív. Isten teremtette a téridőt

2018. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
3%

"Ha a bibliai isten a negyedik napon teremtette meg a Napot (mint csillagot) akkor az előző három napot mi alapján mérte napnak?"


Mindent tudás alapján! Nagyon egyszerüen hogy a balgák is megértsék, egy ember le tud rajzolni egy háromszöget model nélkül is.

Istennek nem kell nap hogy világosság legyen, és óra se kell neki hogy megmérje az időt, és jósoló se kell neki hogy tudja a jövőt.

Neki egybe van a mult a jelen és a jövő.

Senkinek sincs semmi bizonyitéka hogy honnan származik az élet, mivel senkinek sincs önmagában élete, ezért a kigondolások csak őrültségek.

2018. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most engem látatlanban lebalgázol? Gratulálok. Mennyél a templomba imádkozni.
2018. márc. 6. 16:29
 46/47 anonim ***** válasza:
3%

"Tudom,én vagyok a hülye"


"Szóval akkor most engem látatlanban lebalgázol? Gratulálok. Mennyél a templomba imádkozni"


Töbre mennél ha felpofoznád magad!

2018. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy.
2018. márc. 7. 01:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!