Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásos szülők! Nem gondolja...

Vallásos szülők! Nem gondolja azt senki hogy ha vallásosnak neveli a gyerekét akkor ráerőszakolja a saját hitét?

Figyelt kérdés
És ha ő ezt kesőbb nem akarja? Nem egy esetet hallottam amikor nem meri elmondani a gyerek az anyának hogy ő nem hisz Istenben mert akkor milyen csalódott lesz Nekem szerencsém volt mert anyám ateista viszont azt mondta abba hiszek amiben akarok őt nem érdekli Természetesen volt hittan órám (évekig mert kötelező volt) szóval volt belátásom hogy én ezt akarom e vagy nem
2018. márc. 17. 15:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20, ne haragudj, de ez legalább annyira bigott gondolkodás, mint amelyik bármelyik szektában megfigyelhető.

Elmondtam már a #6-os hozászólásomban, hogy nem erőltettek rám a szüleim semmit, nem fertőztek meg a baromságaikkal, önként vagyok keresztény, azert mert megtértem, és nem gondolom, hogy ostoba barom lennék. Viszont jó alapot adott a szüleim hite.

2018. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 tgt ***** válasza:
45%

Nézzétek meg azt a videót. Az ilyen szülő komolyan károsítja a gyereket:

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk

2018. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Na jó ez a videó nagyon beteg

Ebből a gyerekből sose lesz normális felnőtt

2018. márc. 26. 20:25
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Heteroszexuális szülők! Nem gondolja azt senki hogy ha heteroszexuálisnak neveli a gyerekét akkor ráerőszakolja a saját orientációját?


Magyar szülők! Nem gondolja azt senki hogy ha magyarnak neveli a gyerekét akkor ráerőszakolja a saját nemzeti identitását?

2018. márc. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24

Azt hogy ki kihez vonzódik azt nem tanuljuk

2018. márc. 27. 17:51
 26/26 A kérdező kommentje:

Egyik része a hozzászólásodnak se ugyan az mint a vallás mert az hit kérdése

A másik 2 nem

2018. márc. 27. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!