Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mennyivel hitelesebb bármelyik...

Mennyivel hitelesebb bármelyik vallásos csoda történet mint az amit az Észak koreai diktátor és az apjáról terjesztenek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 12:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, hogy nem vittek el orvoshoz, hanem helyette imádkoztak. Mindenképpen érdemes elvinni orvoshoz a beteget, ha azt mondjak, hogy ok nem tudják meggyógyítani, akkor mar csak az ima marad. Ekkor nem fordulhat elő a fent említett eset. Ha az imára meggyógyul, akkor viszont lesz róla orvosi papír, ahogy ez mar nagyon sok esetben előfordult a gyülekezetemben (Hit Gyüli), persze ha újságban megírják, az "női" újság lesz, ha TV csinál róla riportot, az is "fújj" lesz egyeseknek. A lényeg, hogy vannak hiteles gyógyulások, amelyek az érdeklődők számára lenyomozhatók, megvizsgalhatók, ugyanakkor tudom azt is, hogy vannak akik erre hitetlenséggel és/vagy szitkozódással reagálnak.
2018. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

# 30

"Köszönöm a figyelmet."

Szép előadás volt!Gratulálok!

Én meg kértem Boreasztól az északi szél istennőjétől egy kis északi szelet mert melegem volt és kaptam!

Az északi szelet megkaptam?Igen!Elfogja hinni a válaszoló!Nem valószínű, de ez nem változtat a tényeken, azok makacs dolgok. Köszönöm a figyelmet.


Amúgy a kérdésre nem válaszoltál csak nyomtál egy kis ömlengés ami mellébeszélésnek nagyon jó volt!

2018. ápr. 2. 22:48
 33/33 A kérdező kommentje:

# 31

Jah hát igen azért vigyék el az orvoshoz mert legbelül azért te is érzed hogy semmire nem jó az ima! :D

Főleg nem betegek meggyógyítására!De ha nem tud segíteni orvostudomány NA akkor jöhet az IMA! :D

Mikor ezt elolvastam akkor felnevettem!


"A lényeg, hogy vannak hiteles gyógyulások"

Aha! :D

Jó csak EGY olyat mutass ami kimondja hogy a páciens az ima hatására gyógyult meg mert eddig csak a levegőbe beszélsz ezekről semmit nem mutatsz rólunk!

És mi van azokkal akiért nem imádkozik és nem is imádkozik érte senki mégsem értik az orvosuk a gyógyulásukat mert ilyen is van ;)

Ha egy nő kigyógyul a rákból, de nem ismerjük ennek az okát, és így mindenki csodának tartja a gyógyulását, akkor ez növeli vagy csökkenti annak az esélyét, hogy a tudomány által megismételhető legyen egyszer ez a gyógyulási folyamat?


Na de várom azokat a hivatalos feljegyzéseket! ;)

2018. ápr. 2. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!