Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy lesz egy papnövendékből...

Hogy lesz egy papnövendékből kábszeres hajléktalan?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Talán a francia forradalom vagy a kommunizmus az oka, hogy papok homokosok lesznek vagy kábítószeres hajléktalanok?
2018. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

re11 a válasz: igen. Mármint hogy a bűn és a degeneráltság van hangoztatva, kiemelve és a jó elhallgatva, elnyomva, és lehazudva. A jó - amiből 2000 éven át táplált a művészeteket, és általában az emberek életét. Te talán olvadtad pl. ezt?

[link]

- és itt fejezzük is be, folytasd áldatlan tevékenységedet, nem érdekelsz.

2018. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem lennének homokos papok, akkor nem kellene a római katolikus egyháznak azt a sok kártérítést kifizetnie a megrontott kisfiukért.

Sok katolikus pap azt állítja, hogy a homoszexualitás aránya magasabb a papok kozott mint a társadalomban.

2018. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

[link]


egy homoszexuális pap vallomása


ő is hasonló utat járt be, mint a kérdező által említett katolikus pap.

2018. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Elolvastam a linkelt cikkedet, sehol sem ír még csak hasonlókról sem. Arról ír, hogy hajléktalanokat segített, nem arról, hogy ő maga lett volna az. Kábszerről pedig még csak szó sincs.


Tehát vagy rettentő hülye vagy nagyon gyenge értelmi képességekkel, vagy csak úgy újabb alkalmat kerestél, hogy újra beszúrd a már 50-szer linkelt cikkedet, még ha egy kis hazugságot meg is engedtél ezért magadnak (mi az a kis hazugság számodra).

2018. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Igen ebben igazad van, hogy nem teljesen pontosan ugyanúgy züllött le a cikkben szereplő magyar pap, hanem máshogy, a hasonlóság abban áll, hogy nagy mélységbe züllött mind a két katolikus pap.


Az egyik kábítószer fogyasztó és hajléktalan lett. A másik homoszexuális hajlamait kiélendő, nyilvános WC-kben kereste a "boldogságot".


Akiknek tanítani kellene az erkölcsöt, azok egy része lezüllik, ez a téma itt.


Egy másik botrányos katolikus pap társaság, mit csinálnak vajon kábítószer fogyasztás mellett?:


[link]


"

Drogos-homoszexuális papok orgiájára csapott le a vatikáni rendőrség


Rendőrök megrohamozták egy bíboros titkárának otthonát a Vatikán mellett, ahol a papok épp drogoztak és homoszexuális orgiát tartottak.


Az Il Fatto Quotidiano olasz napilap beszámolója szerint rendőrök rohamozták meg egy bíboros titkárának otthonát, miután a környék lakói számos bejelentést tettek azzal kapcsolatban, hogy ott gyakran látni furcsán viselkedő személyeket. A rendőrség beszámolójából kiderült, hogy a lakásban tartózkodó férfiak kábítószer hatása alatt álltak és épp csoportos közösülést folytattak, amikor a rendőrök megrohamozták a házat.


Az ingatlan, ahol a homoszexuális orgia zajlott, Ferenc pápa egyik főtanácsadója titkárának otthona. A ház a Hittani Kongregáció tulajdonát képezi, az olasz sajtó szerint jelenlegi használója Francesco Coccopalmerio bíboros titkára. A rajtütés során egy papot kábítószerhasználat miatt őrizetbe vettek.

"

2018. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
jaj, de teszik ez neked 16-os, erre élvezel, jaj de nyomorult egy perverz lélek lehetsz, olyan ez, mintha valaki egyfolytában azt bújná, ki baltázta szét házastársát/ anyósát stb hogy ezzel bebizonyítsa, milyen szörnyűűű dolog a házasság...
2018. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 67%-os katolikus, nem én vagyok a perverz, hanem pl. ezek a vatikáni orgiázó papok. Azért írom be, hogy az emberek (pl te) szembesüljenek a hamis egyház hamis papjainak erkölcstelenségével, és ne alakítsanak ki ezek hamis tekintélyt maguknak.

A 'kábítószeres pap' keresést írtam be a google-be, ez a vatikáni papok életének a gyümölcse, hogy a kábítószerezés közben mit csinálnak. Én magam, ugyanúgy ahogy Isten és Jézus Krisztus, elítélem a homoszexualitást, mocskos bűnnek tartom, ami kizár az üdvösségből.


Pár bibliai idézet a témában Isten Szelleme által ihletve:


"És ha valaki férfival hál, úgy amint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérök rajtok."


"9

Avagy nem tudjátok-é, hogy igazságtalanok nem örökölhetik Istennek országát? Ne tévelyegjetek; se paráznák, se bálványimádók, se házasságtörők, se pulyák, se férfiszeplősítők,

10

Se lopók, se telhetetlenek, se részegesek, se szidalmazók, se ragadozók nem örökölhetik Isten országát."

2018. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
A házasság jó dolog, Isten teremtette. Ugyanezt a római katolikus egyházról nem tudom elmondani. :)
2018. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár másik 67%-os vagyok, de teljesen egyetértek a #17-es hozzászólással.


Minden felekezetben előfordulnak problémák, bűnös papok és lelkészek, bűnös vének, stb... Például egy neoprotestáns felekezet bűneiről is sokat tud mesélni Bartus.


Te valamiért a katolikusokat szemelted ki és egyhangúan próbálsz ítéletet mondani minden katolikus ember (igen, korábban hülyének nevezted a katolikusokat) és maga a katolicizmus felett is.

Tehát ennyi erővel minden felekezet hamis, mert minden felekezetben bűnös tagok vannak, sőt a vezetőknek is vannak bűnei.


Hogy Krisztus kit hogy fog majd megítélni, az egyedül az Ő dolga. Az a helyzet, hogy nem fogja a véleményedet kikérni, nem veled fog ítélkezni (mint írod), hanem téged is ítélni fog. Nyílván akikre többet bízott (gyülekezetek vezetői) azoktól többet is fog számon kérni. Viszont azokat is súlyosabban ítéli majd, akik földi életük során ítélkeznek, erre is van bibliai vers, ha nem ismered, majd idézhetem. Ahogy súlyosan ítéli a rágalmazókat és hazugokat is, mert a hazugságok atyja a sátán. Erre is vigyázz, mert te is gyakran ferdítettél már hozzászólásaid során, sőt hazudtál is többször, hogy rosszabb színben tűntesd fel az Egyházat, erre párszor felhívtam a figyelmedet korábban.


Én úgy látom, hogy te nem a keresztény értékeket képviseled, mert inkább gyűlölködést szítol. Vigyázz, mert lehet neked is hasonló ítéletben lesz részed, mind a parázna papoknak. Az írásaidon keresztül a személyedből nem a krisztusi szeretet sugárzik.

2018. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!