Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti mi tennének ha kiderülne...

Ti mi tennének ha kiderülne hogy a pap gyerekeket ront meg?

Figyelt kérdés

Egyre több eset derül ki hogy tudták a lapról hogy pedofil mégis inkább hallgattak ahelyett hogy a hatóságot értesítették volna.

Főleg pap panak falatnak.


2018. júl. 4. 07:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez az "atya" a videóban sem 100-as mentálisan. Sajnos nem az első ilyen video, egy másik hasonló színvonalú videót nem régen raktak be egy kérdésbe:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

2018. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szóbeszéd még nem bizonyíték, de igen, fel kell adni őket, ha úgy adódik.

Savonarola pedig nem valószínű, hogy pedofil lenne.

2018. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Gondolom te isten nevében még vinnéd is a kislányokat meg a kisfiúkat a szentatyának...piff..."

Nem nekem címezted a kérdést, de igen, ha lesz gyerekem, örömmel fogom őket vinni a templomba. Sajnos a Szentatyához csak úgy bemenni nem tudok, de megtisztelő lenne találkozni vele és ha megáldaná a gyerekeimet.

Süt róla, hogy "pedofil", nemde? :D [link]

(itt a "bizonyíték")

2018. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben valakinek tudomása van róla, vagy épp tanúja annak, hogy egy pap, vagy bármilyen más személy egy gyermeket molesztál, azonnal közbe kell lépnie, a rendőrséget és a gyermek szüleit pedig haladéktalanul értesíteni kell! A pedofília bűncselekmény, aki "elfordul", vagy passzív magatartást tanúsít, bűnpártolást követ el!
2018. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-as, a kérdés arra vonatkozott, hogy ha kiderül, hogy tényleg gyermekeket rontott meg a katolikus pap, akkor mit tennél? Van nem kevés eset, ahol bíróság állapította ezt meg papokról, és börtönbüntetésüket töltik.

Cuki fotót Vona Gábor ex-pártelnők is rakott be magáról a cukiságkampányban, ettől nem lett jobb ember.


Senki nem állítja, hogy a Ferenc pápa pedofil. Abban én mondjuk már nem vagyok biztos, hogy nem homoszexuális (felnőtt férfiakkal tart fenn szexuális kapcsolatot, kölcsönös beleegyezéses alapon). Az egyik dél amerikai papi pedofília áldozatával találkozott, akit gyermek korában papok rontottak meg, úgy "vigasztalta", hogy kb. "te meleg vagy, Isten így szeret!"

2018. júl. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennék.Akit ismertem az csak sikkasztott és lelépett a bejárónőjével...xDDD
2018. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert jön a 67%-os inkvizítor, és egyházellenes rágalmazó hazug sátánista leszel. :)
2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekemmel csinálna valamit, akkor rágyújtanám a templomot, és gondoskodnék róla, hogy ne tudjon kijönni. Ha máséval csinálna valamit, és elkapom, akkor sem úszná meg épp bőrrel. De nem csak pappal, bárkivel megtenném. Tudom, hogy radikális gondolatok, de biztosan ezt hozná ki belőlem. Aki kisgyerekeket bántalmaz, az csak rosszat, és még annál is rosszabbat érdemel.
2018. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!