Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha nektek kellene beleverni a...

Ha nektek kellene beleverni a szeget Jézus kezébe a keresztfán, örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Micsoda hallatlan megtiszteltetés lehetett, hogy magát az Istent kínozhatja valaki, hogy szenvedéseivel megválthassa a világot.

Milyen jó lehetett ütni, verni a szegeket, ahogy fröcskölt a vére és hallgathatta az ember a saját fülével a borzalmas fájdalomsikolyokat és az ember tudná, hogy éppen most váltódik meg a világ, mennél jobban fáj neki, annál jobban váltódik, úgyhogy hajrá. gyerünk, kínozzuk még jobban, fájjon csak, mert ha nem fáj eléggé, akkor bele sem hal és a világ is bűnös marad...



2018. aug. 4. 19:30
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Szégyellhetnéd magad.
2018. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem

de nem tudhatjuk az az ember milyen környezetből jött hol nevelkedett; milyen belső világot hozott magával erre az életére, milyen személyiségjegyeket;meg pl a testnek, az agynak is vannak saját gondolatai. Szal hogy adott embert milyen hatások érték, és hogy ő aki csinálta, örült-e; de elvileg v an valami mégegy evangélium, talán Barnabásé, ami nem rég került elő, aszerint mintha azt olvastam volna, hogy nem volt keresztrefeszítés, de én már nem tudom.

2018. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!