Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten miért teremtette ilyen...

Tgt kérdése:

Isten miért teremtette ilyen elképesztően nagyra az univerzumot?

Figyelt kérdés

És minket miért teremtett ilyen kicsire?


https://www.youtube.com/watch?v=GoW8Tf7hTGA



2018. okt. 17. 07:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
0%

Zsolt 19:2 Az egek beszélik Isten dicsőségét, és kezeinek munkáját hirdeti az égboltozat.


Zsolt 147:4 Elrendeli a csillagok számát, és mindnyájukat nevéről nevezi.

2018. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
83%

" Elrendeli a csillagok számát, és mindnyájukat nevéről nevezi"


Ja, csak azok a szakállas vén próféták nem tudták, mennyi csillag is van az Univerzumban. Azt hitték, annyi, amennyit szabad szemmel látni.

2018. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
13%
Ez igaz. Szabad szemmel sem lehet megszámolni azt sem ami látható de a nagytudású tudományotok nagy és igen mélyen tisztelt illuziókba ringatott materialista kutatói se tudják megmondani pontosan. 😏
2018. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 Ozmium42 ***** válasza:
65%
"Nem jó, de legalább sok" :D
2018. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
0%

"Ez igaz. Szabad szemmel sem lehet megszámolni azt sem ami látható de a nagytudású tudományotok nagy és igen mélyen tisztelt illuziókba ringatott materialista kutatói se tudják megmondani pontosan"

Simán meg tudnák. Kizárólag türelem kérdése lenne. Csak épp eddig senki nem volt annyira hülye hogy azt pénzelje hogy valaki nekiálljon csillagokat számolgatni, miközben semmilyen használható információt nem nyer vele...

De amint anyagi támogatást nyújtasz egy ilyen kutatáshoz, gyorsan meg is lesz a válasz. Akár én megcsinálom neked ha fizeted a projektet! :D

2018. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
sanatti: A videóban láthatod a bolygók/csillagok és a távolságok méretét. Ezeket ma már elég jól ki tudják számolni.
2018. okt. 17. 14:51
 27/61 anonim ***** válasza:
3%

" Elrendeli a csillagok számát, és mindnyájukat nevéről nevezi"



Ja, csak azok a szakállas vén próféták nem tudták, mennyi csillag is van az Univerzumban. Azt hitték, annyi, amennyit szabad szemmel látni."


Tévedsz, a tudósok hitték, hogy annyi van amennyit látni!


A Biblia meg ezt mondja:

Jeremiás 33:22

Mint az ég serege meg nem számlálható, és a tenger fövenye meg nem mérhető, úgy megsokasítom az én szolgámnak, Dávidnak magvát, és a Lévitákat, a kik nékem szolgálnaHUNK


Nem kéne olyat mondani, ami nem is úgyvan ahogy! Utánanéztem..a laposföldben is a tudósok hittek...a tudomány a 17. században tudta meg, hogy gömb!


A Biblia meg 4000 éve leírta!

2018. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
92%

"Nem kéne olyat mondani, ami nem is úgyvan ahogy! Utánanéztem..a laposföldben is a tudósok hittek...a tudomány a 17. században tudta meg, hogy gömb!"

Kár hogy Eratoszthenész már Krisztus előtt kiszámolta még a kerületét is...


"A Biblia meg 4000 éve leírta!"

Kár hogy egyetlen egyszer sem utal gömbként a Földre...

A látomásokban ellentétben mindig lapos korongként ír róla, nem fura?

2018. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
25%

" Simán meg tudnák."

"Kizárólag türelem kérdése lenne....pénzelje..."


Jól van hiszek neked.

Szabad szemmel is ami látható valószínű "simán" meg lehetne számolni, a tudomány is "simán" meg tudná számolni, a Bibliában meg kb 3000 éve írva vagyon, hogy megszámlálhatatlan, és azóta se mondott senki konkrétumot. Ez a lényege annak, hogy miért ekkorára teremtette Isten, de sokaknak nehéz ezeket a bámulatos dolgokat felfogni. Én azt sem értem miért világit a lámpa csak használom. (Irónia)

2018. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
45%

"azóta se mondott senki konkrétumot"

Mivel senkit nem érdekel annyira hogy ilyesmire időt és pénzt áldozzon. Mondom, ha téged annyira izgat a dolog, akkor pénzeld te, és meg lesz számolva.

De azért ezzel érvelni a Biblia mellett, elég ciki...

2018. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!