Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A biblia egyik próféciája...

SIDLER22 kérdése:

A biblia egyik próféciája igaz. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Bevallom nem olvastam sokat a Bibliát. Jehova Tanúi viszont mesélték, hogy a Biblia írja, hogy a föld a semmiben lebeg. És ez ugye tényleg így van. Én nem hiszem, hogy ez bármi természetfelettit jelentene mert ateista vagyok. De számomra elég furcsa, hogy ezt mivel tudták akkoriban megmondani. Ezért tőletek kérdezném. Ez csak egy tipp lehetett és még sok mást is leírtak a földről, hogy hol van, vagy pedig valami másból jöttek rá?

2019. febr. 27. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A Biblia nem hazug, érdemes mélyebben megismerni.


Az hogy a kígyó port eszik, én eddig úgy értettem hogy csúszik mászik a porban. De hát a lényegi üzenete nem is ez, ennek a történetnek.

2019. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem számos meglepő közlés van a Bibliában, és köztük sok olyan, ami tényleg prófécia. Valóban időben sokkal korábban jelezte nekik Isten a történéseket, hogy kialakuljon egy bizalom, hogy ezek az előrejelzések megbizhatóak.És még van pár, ami még nem teljesült, de tudhatjuk h igazak.


Megbízható forrás a Biblia az élet keletkezésével, vagy az emberi természet jellemzésével, Isten jellemével kapcsolatban. Egészségügyi dolgokban is korát megelőző.


De abban nem lennék biztos, hogy a világ leírása a mai nézetnek felel-e meg. Az akkori emberekre hatott az akkori világról szóló elképzelés, vagy úgy írták le, hogy abban értelmezhető legyen. (alsó vizek, felső vizek, oszlopok stb.)

2019. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!