Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az iskolákban miért tanítanak...

Az iskolákban miért tanítanak hittant?

Figyelt kérdés
Ott van a történelem óra ami le írja az emberek ki alakulását evolúció stb, de akkor minek ide hittan ami ádám és éva féle hülyeségeket tanítják? A gyerekek agyát full mehülyítik a 2 üti egymást ez vicc :D
2019. jún. 16. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

"ami le írja az emberek ki alakulását evolúció"


Na ez a kőkemény hittan

2019. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Szeretném látni a tudományos tézisekkel verifikált evolúciócáfolatot, amit elismert a tudományos világ.
2019. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Inkább hadjuk, a politika se ide való :D egyböl a kormány meg a habsburgok :D :D:D
2019. jún. 17. 19:51
 14/16 anonim ***** válasza:
32%
Én is gondolkodtam ezen már sokat. Meg kell felelnem a töri tanárnak, de közben azt hiszem pont akkor első áldoztam. Annak idején nem volt kötelező hittan. De bárki bármit mond, a pap bácsit ezerszer jobban szerettem mint a töri tanáromat. És nem akarta megfogdosni a kukacomat, egyszerűen lélekkel szerettem, mint a szüleimet és ő is. Na ez az amit az iskola nem tud visszaadni!
2019. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én életbe nem tanultam hittant suliba, meg erkölcsöt sem, ebbe belekötöttek hogy de tanultam, de csak jobban tudom..
2019. jún. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó, most figyeltem meg, hogy ebben a mai világban teljesen hülyének nézik az embert. Én 43 éves vagyok és soha nem tanítottak suliban semmi vallási dolgot, sőt Isten tagadás volt. Nyolcadikig voltam úttörő, ha kiejtettem volna ISten nevét, akkor kapok egy tockost vagy kiröhögnek. Gimiben jöttek papok ingyen Bibliát osztogatni a diákoknak, mindenki azt mondta, hogy az meg mire jó. Igazgatót le akarták váltani, de akkor még gyenge volt az egyház a 90-es években. Fősulin sem foglalkozott senki vele. Az első munkahelyemen húst hússal evett mindenki Nagypénteken. Hát ilyen volt az életem.

Ha ezután azt mondja valaki, hogy nekem is oktattak hittant suliban, fejbe rúgom!

2019. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!