Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha olyan sok az ID-s meg...

Ha olyan sok az ID-s meg kreós tudós, hogyhogy egyetlen tudományos eredményt sem tettek még le az asztalra ami őket igazolná?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
10%

"illetve egyetlen egyetem egyetlen év alatt kiképez ennél több természettudóst"

akik aztán vagy az evóból élnek, vagy ID-sek lesznek, a mai trend szerint

2019. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
4%

"És az oldalsáv sem működik (Science and origins), ahol a többi tudós tanulmánya érhető el. "


Mondjuk az elejét írtam is. De az answersingenezis.com is tele van tanulmányokkal, sőt a magyar ÉRTEM és a ma is működő Vissza a valósághoz munkacsoport is folyamatosan ad ki tanulmányokat


Tessék, bogárkáim, egyik sem könyv:

[link]

2019. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de egyetlen tudományos tanulmányt sem láttam az oldalon. Mutass már egy példát, legyél szíves, te mégis miről képzeled azt, hogy az egy tudományos tanulmány akar lenni!
2019. júl. 23. 13:57
 14/38 anonim ***** válasza:
94%
Aranyos, hogy vitáztok, de a 33%-os egy troll, nem kreós.
2019. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
11%

"Megnéztem, de egyetlen tudományos tanulmányt sem láttam az oldalon. Mutass már egy példát, legyél szíves, te mégis miről képzeled azt, hogy az egy tudományos tanulmány akar lenni!"

Szerintem írd le te, hogy mitől lesz valami tudományos tanulmány. Én meg majd kisegítelek, mert nyilvánvalóan fogalmad sincs.

DE!

Miután több száz tanulmányra azt mondtad, hogy nem tanulmány, így mivel a normál beszélgetéshez nincs elég agyad, nincs értelme folytatni. A tagadás a materialisták eszköze. Te bigott materialista vagy, de aki az igazságot keresi, elolvassa a tanulmányokat:) Te meg maradj mese hívő, és írogass továbbra is marhaságokat. Évek óta ugyanezt a műsort csinálod, csak néha olyan vagy nekem, mint egy jó háziállat, kitöltöd unalmas perceim, mint most is:)

Az nem evós bizonyítás, hogy mindenre azt írod, h nem fogadod el. Hát ne fogadd el, bogárkám, na neked így könnyebb átverni magad és elkárhozni az a te dolgod:)


Mi pedig haladunk tovább, és győzzük meg az embereket továbbra is, hogy az evó hazugság. Te meg maradj itt és rettegj, a haverjaiddal, engem ez nem zavar.

2019. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

"Szerintem írd le te, hogy mitől lesz valami tudományos tanulmány"

Alapból kezdjük azzal hogy megfelel a tudományos módszertan követelményeinek. Hipotézisek felállítása, kísérleti ellenőrzés, stb.

Szóval tudsz mutatni egyetlen olyan tanulmányt is ami a kreacionistákat igazolja? Végzett valaha egyetlen kreacionista kutatócsapat is olyan kísérletsorozatot, ami bármit is alátámaszt az állításaikból?

2019. júl. 24. 10:10
 17/38 anonim ***** válasza:
9%

Persze. A kreacionizmus az evó cáfolásáról szól, szóval először mutasd meg, hogy lehet a semmit, a paradoxont és a természettudományos lehetetlenségeket laborban bebizonyítani.

Bár ma próbáltam kutyából lovat csinálni laborban, de nem sikerült, szóval már le is írtam a tanulmányomat.


További tanulmányok, a teljesség igénye nélkül:

teremtestudomany.hu

teremtesvagyevolucio.hu

answersingenesis.com


Tele van kreacionizmus témáját alátámasztó tanulmányokkal.



"Alapból kezdjük azzal hogy megfelel a tudományos módszertan követelményeinek. Hipotézisek felállítása, kísérleti ellenőrzés, stb."

Szóval még egyszer. Kísérletileg bemutatni csak a temészettudományos tényeket lehet (mondjuk ezért sem sikerült a törzsfejlődést soha bemutatni, de még leírni sem :D).

Bizonyítsd már kísérletileg a lapos Földet, a spagettiszörnyet, vagy akér a törzsfejlődést.

Tényleg nem tudtad, hogy a kreacionizmus a törzsfejlődés és a több milliárd éves Föld elmélete ellen jött létre, ezek lehetetlenségének bebizonyítása a fő témája?


Tehát a kreacionizmust maguk az evósok ellenőrizték kísérletileg, azaz nem sikerült bizonyítani a törzsfejlődést. Köszönjük nekik

2019. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Szóval akkor be tudsz mutatni egyetlen tudományos tanulmányt példaként, vagy sem? Ki, mikor, milyen kísérleteket milyen eredménnyel végzett a kreacionizmus igazolására?
2019. júl. 24. 14:05
 19/38 anonim ***** válasza:
11%

"Szóval akkor be tudsz mutatni egyetlen tudományos tanulmányt példaként, vagy sem? Ki, mikor, milyen kísérleteket milyen eredménnyel végzett a kreacionizmus igazolására?"

Persze. A kreacionizmus az evó cáfolásáról szól, szóval először mutasd meg, hogy lehet a semmit, a paradoxont és a természettudományos lehetetlenségeket laborban bebizonyítani.


Bár ma próbáltam kutyából lovat csinálni laborban, de nem sikerült, szóval már le is írtam a tanulmányomat.



További tanulmányok, a teljesség igénye nélkül:


teremtestudomany.hu


teremtesvagyevolucio.hu


answersingenesis.com



Tele van kreacionizmus témáját alátámasztó tanulmányokkal.



"Alapból kezdjük azzal hogy megfelel a tudományos módszertan követelményeinek. Hipotézisek felállítása, kísérleti ellenőrzés, stb."


Szóval még egyszer. Kísérletileg bemutatni csak a temészettudományos tényeket lehet (mondjuk ezért sem sikerült a törzsfejlődést soha bemutatni, de még leírni sem :D).


Bizonyítsd már kísérletileg a lapos Földet, a spagettiszörnyet, vagy akér a törzsfejlődést.


Tényleg nem tudtad, hogy a kreacionizmus a törzsfejlődés és a több milliárd éves Föld elmélete ellen jött létre, ezek lehetetlenségének bebizonyítása a fő témája?



Tehát a kreacionizmust maguk az evósok ellenőrizték kísérletileg, azaz nem sikerült bizonyítani a törzsfejlődést. Köszönjük nekik

2019. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Akkor elkönyvelhetem hogy egyetlen tanulmányt sem tudott soha felmutatni a teljes kreós bagázs? Különben gondolom már előálltál volna vele.
2019. júl. 24. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!