Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha olyan sok az ID-s meg...

Ha olyan sok az ID-s meg kreós tudós, hogyhogy egyetlen tudományos eredményt sem tettek még le az asztalra ami őket igazolná?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
8%

Akkor elkönyveltem, hogy szándékosan játszod a hülyét, mert tudod, h vesztettél. Nem véletlenül kerülted ki a válaszaim pánikszerűen


Összefoglalva:

- a törzsfejlődés bizonyíthatatlan, ezért nem is reagáltál

- nem tudod, hogy mi a kreacionizmus témája

- igazából azt sem tudod, hogy mit kérdezel. Valahol olvastad, hogy ezt a kérdést kell feltenni, a kreósoknak, és ismét nem gondoltad át, és most meg ülsz a kakiban, nyakig. És hajtogatod az egy mondatodat vallási áhítattal


Megint nyertem:)

2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Az az egy mondatom arra szólt, hogy fel tudott-e valaha mutatni egyetlen kreacionista olyan tudományos igényű munkát ami igazolja amiket állít.

Ehhez képest csak könyveket és privát weblapokat tudtál linkelni, amiket bárki írhat bármilyen tartalommal, ellentétben a szigorú peer-review-t megkövetelő valódi tudományos tartalommal bíró tanulmányokkal.

Szóval személyedben igencsak felsült a kreacionizmus. Újfent...

2019. júl. 24. 14:56
 23/38 Ozmium42 ***** válasza:
95%
Csillagbogaram megint nyert! Valaki küldjön már neki egy sütit! :D
2019. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
7%

"Csillagbogaram megint nyert! Valaki küldjön már neki egy sütit! :D"

A szóhasználatom mellett a stílusom is majmoljátok. Ez szellemi alázatot jelent felém. Köszönöm az elismerést, tényleg nyertem


"Ehhez képest csak könyveket és privát weblapokat tudtál linkelni, amiket bárki írhat bármilyen tartalommal, ellentétben a szigorú peer-review-t megkövetelő valódi tudományos tartalommal bíró tanulmányokkal."

Sajnálom, hologramos előadásokat nem tudok linkelni, csak netes, írott tanulmányokat. Ezeket meg már megtettem.

Ne rettegj már ennyire, higgy a mesédben, én is hiszek az igazságban, aztán mindenki élje az életét. Ne hozzám kösd az életed, mert csalódni fogsz. És ne rám koncentrálj. Olvass egy jó könyvet, menj el a családoddal, bnőddel nyaralni, élvezd, amit Isten teremtett nekünk, ne ezzel a tanulmány marhasággal vergődj itt, amit évek óta folytatsz:)

Istent és az igazságát úgysem tudod legyőzni, ebbe csak még jobban belehülyülsz

2019. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

"Ehhez képest csak könyveket és privát weblapokat tudtál linkelni (!) , amiket bárki írhat bármilyen tartalommal (!) , ellentétben a szigorú peer-review-t megkövetelő valódi tudományos tartalommal bíró tanulmányokkal.


Utóbbit kellett volna linkelni, zsenikém. Majd szólj, ha ilyet is találsz!

2019. júl. 25. 10:57
 26/38 anonim ***** válasza:
7%

Szegénykém, legalább az idézőjelet tüntetted volna el ügyesen. Mindig benyalod ezeket, most meg képtelen vagy kifarolni:) Ne kapkodj, az lebuktat. Mindig lassan, átgondoltan írj! Segítek, mert picit már sajnállak


A linkelt oldalak tudósok tanulmányait idézik, lsd. irodalom. Nem néztél bele, mi?

2019. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
5%

NA most mi ez a csend?

Tudod mit, ha mutatsz törzsfejlődésre tanulmányt, én is mutatok kreóst. Na? Elfogadod?

2019. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

"A linkelt oldalak tudósok tanulmányait idézik, lsd. irodalom"

Idézni a hülye is tud.

Nem arra vagyok kíváncsi hogy mások tudományos munkáit hogy magyarázza félre valami kreacionista hittérítő.

Hanem hogy egy állítólagos kreacionista tudós képest volt-e valaha is egyetlen tanulmányt is kitermelni, ami igazolna bármit is az állításaiból! Nem mások munkáját félremagyarázni és meghamisítani. Saját munkát végzett valaha bármelyik kreós is a tudomány területén?

2019. júl. 25. 11:23
 29/38 anonim ***** válasza:
5%

"Nem arra vagyok kíváncsi hogy mások tudományos munkáit hogy magyarázza félre valami kreacionista hittérítő."

Haver, az irodalomban eredeti kreacionista munkák vannak. Jesszusom, de ostoba vagy:( Ez már nekem fáj.

Meg mondjuk az is, hogy veled próbálok kommunikálni. Inkább beszélgetek a csigámmal:)

2019. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk szegény materialista társaid is csak szégyenkezhetnek miattad, de tudom, h nem mind ilyen... Én ilyen nagyvonalú vagyok:)
2019. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!