Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha olyan sok az ID-s meg...

Ha olyan sok az ID-s meg kreós tudós, hogyhogy egyetlen tudományos eredményt sem tettek még le az asztalra ami őket igazolná?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

"Haver, az irodalomban eredeti kreacionista munkák vannak"

Mutass csak egyet, ami szerinted tudományos tanulmány, és kreacionista munka!

2019. júl. 25. 11:30
 32/38 anonim ***** válasza:
5%

"Mutass csak egyet, ami szerinted tudományos tanulmány, és kreacionista munka!"


Többet is mutatok, mind az, amiket itt találsz:

teremtestudomany.hu/

teremtesvagyevolucio.hu

answersingenesis.com

visszaavalosaghoz.hu/

2019. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy a tanulmány szó jelentésével nem árt, ha megismerkedsz:


"Írásos összegzés egy témakör alapos megvizsgálása, megismerése során összegyűjtött tapasztalatokról."


Ennek bőven megfelel az összes link, pont ez a témája. ezek írásos összegzések a témakör megvizsgálásáról és cáfolatáról is. Még több is, mint tanulmány. Úgyhogy felesleges a vergődésed:)

2019. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Az oldalakon egyet sem találtam, ezért élek a gyanúperrel hogy valószínűleg fogalmad sincs róla, mit jelent a tudományos tanulmány.

Ezért is kérlek, emelj ki egyet példaként, amit te tudományos tanulmánynak gondolsz és ami kreacionista munka! Lehet hogy én voltam figyelmetlen, de valószínűbbnek tartom hogy azért nem mersz egyenesen válaszolni és felmutatni bármilyen példát, mert te is tudod hogy a kreacionizmus és az ID a fennállása óta semmit nem tudott letenni az asztalra, ami a legalapvetőbb szinten is megfelelne a tudományos követelményeknek.

De tessék, cáfolj meg! Elég lenne egyetlen példa egy tudományos igényű kreós munkára! Tudsz ilyet mutatni?

2019. júl. 25. 14:21
 35/38 anonim ***** válasza:
7%

"De tessék, cáfolj meg! Elég lenne egyetlen példa egy tudományos igényű kreós munkára! Tudsz ilyet mutatni?"


Persze. Többet is mutatok, mind az, amiket itt találsz:


teremtestudomany.hu/


teremtesvagyevolucio.hu


answersingenesis.com


visszaavalosaghoz.hu/

2019. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
7%

"Az oldalakon egyet sem találtam, ezért élek a gyanúperrel hogy valószínűleg fogalmad sincs róla, mit jelent a tudományos tanulmány."

Amint bebizonyítottam, te nem tudod:)

2019. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hogy te magad sem vagy képes egyetlen példát sem kiemelni, nos, ez is egyfajta válasz...
2019. júl. 25. 14:42
 38/38 A kérdező kommentje:

Kreacionista tudósok által készített tudományos tanulmányra kértem példát.

Egy példa, csak hogy végre láss egy valódi tanulmányt is:

[link]

2019. júl. 25. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!