Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tehetek ha azért akar...

Mit tehetek ha azért akar kitenni a tulaj mert várandós lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2 éves szerződésünk van.... ez előtt már volt egy 1 éves szerződésünk most lakunk itt 1 éve és 5 hónapja...

Amit tudni kell:

Mindig pontosan fizetünk (10.-e a határidő de már az én 7.-ei fizetésemből mindig oda ér már 8.-án)

Páromnak és nekem is fix munkahelyünk van valamint megtakaritasunk mióta a vidéki gyümölcsösünket eladtuk....

Most újítottak fel az alberletet saját pénzből mivel párom építő iparban dolgozik... a hely szinten megfelelő lenne mert nappali + 2 hálószoba... és a szerződésben sem szerepel hogy gyerek akadaj vagy hogy miatta felmondhatja....

Gyógyszer mellet sikerült be a baba de ha már így jött ki szeretnénk megtartani..... és ha már pénzt öntünk ebbe az albérletbe.....



#várandós #Kidobhat
2019. aug. 6. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Meg kell nézni, mit ír a szerződés, ha a tulaj a határidő előtt felmondja.
2019. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben van hivatalos jogszerű bérleti szerződésed, vidd el egy ügyvédnek és mutasd meg. Jobban jársz ha fizetsz 10 ezret egy olyan embernek aki jártas a jogban. Amit itt leírnak válaszként az nem állja meg a helyét semmilyen körülmények között sem. Csak lutri (kivéve ha nem egy ügyvéd vagy jogász keveredik ide)
2019. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Vagyis a 2 éves szerződésből még maradt 7 hónap. A tulaj Felmondhatja a szerződést, de 30 napos felmondási idő akkor is jár nektek.
2019. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már be van iktatva jövő héten megyünk ügyvédhez csak kiváncsi vagyok valaki volt e hasonló cipőben
2019. aug. 6. 18:18
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Olyan indokkal, hogy terhes lettél, nem mondhat fel, de egyék indokkal igen.
2019. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen esze ágában se lesz azt mondani, hogy azért tesz ki. Ezer okot lehet mondani.
2019. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

SEMMIVEL nem kell indokolnia, de a határozott idejűben nyilván szankcionálva van az idő előtti felmondás mindkét részről. Azt bevállalja és nektek szevasz!

ha nagyon rendes akar lenni, akkor azt mondja, hogy eladja, vagy az unokaöccse költözik oda.

2019. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Az egész kérdés logikáját nem értem.

7 hónap után múlva lejár a szerződésetek, nem is kell komplikálnia az életét, egyszerűen nem hosszabbít veletek szerződést, ha nem akar.

Tök fölösleges még ügyvédre is dobálni a pénzetek!

2019. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Mit szeretnél kérdező?

Kényszeríteni a tulajt, hogy a szerződésen túl is adja ki nektek a lakást? Mert az nem fog menni!

Vagy jobb lenne 7 hónap múlva nagy hassal- nem tudom mennyi idős a terhességed)- vagy egy újszülöttel lakást keresgélni? Én sem értem, hogy minek ehhez ügyvéd...

2019. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Fizess időben, és ne írj ki más történettel újabb kérdéseket!


Ez is a tied, a fogalmazás, helyesírás befigyel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10021333-ki..

2019. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!