Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki tehet így a tulaj gyerekkel?

Ki tehet így a tulaj gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok áprilisban lejárt a szerződésünk...... azóta állandóan más összeget kér el ami bizonyítható mert utalva fizetünk...

Paromnak 3 hónap kényszer leállás volt így csúszni fogunk kb 1 hetet a fizetéssel erre annyit mondot hogy oké de akkor pakoljunk és menjünk....

Ilyet törvényesen megtehet?????



#albérlet #kiraknak
2019. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Felmondási idő nélkül?????
2019. aug. 4. 19:23
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Mivel nem készült újabb szerződés, gyakorlatilag azt tehet, amit akar.

Elvileg egyik napról a másikra nem tehet ki benneteket az utcára. Hivatkozzatok arra, hogy van nála 2 havi kauciótok, vegye el a havi bérleti díjat belőle és amikor elmentek, (mert gondolom ezután ti sem akartok maradni) majd kipótoljátok a differenciát, amennyiben okoztatok valami kárt. Ha nem okoztatok, akkor a maradék kauciót köteles visszaadni, az utólag beérkezett számlák rendezése után. Ha nagyon erőszakos, akkor azért én tennék egy sétát a gyámhatóság felé...

2019. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%

Innét előbb-utóbb jobb menni .

Esetleg ha van szerződés,abban mi szerepel.

2019. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
16%

A gyámhatóság ebbe nem szól bele .

A sétát a NAV felé tenném,gondolom adót sem fizet.

2019. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Te beszelsz torvenyekrol mikor honapok ota nincs ervenyes szerzodesetek?
2019. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
6%
1 hetet? Vágd pofán. Tesóm volt, hogy 2-3 hónapot késett, nem volt probléma, mindig behozta magát. Alap, hogy 1-2 hónap belefér normális helyen, az ember életébe bármi közbe jöhet.
2019. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

"csúszni fogunk...a fizetéssel "

"Ki tehet így a tulaj gyerekkel?"


Itt a válasz a sok olyan kérdésre, hogy miért is nehéz albérletet találni gyerekkel.

2019. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7: igen..... a vicc az meg kérdeztem tőle hogy àt utaljam e azt a felét ami meg van a többit meg egy héttel később... cirka nyomvadt 50e húzta fel magát mikor havi szinten kb 800e fizetése van...
2019. aug. 4. 20:19
 10/32 A kérdező kommentje:
Ja és én felajanlottam hogy időben elküldöm ami megvan belőle (130e) 50e maradt volna fent egyetlen nyomvadt hétig
2019. aug. 4. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!