Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Baross utcai albérlet környéke?

Baross utcai albérlet környéke?

Figyelt kérdés

Szeptembertől megyek fel Budapestre egyetemre, és találtam egy hirdetést egy albérletről, az egyetememhez nagyon közel, pontosabban a Baross utcában. Viszont vidékiként bennem a 8. kerülettel kapcsolatban még nem a legjobb képek élnek.

Aki erre felé lakik, gyakran jár erre, tudna írni pár sort arról, hogy milyen a környék? Megbízható? Nem veszélyes? Tiszta? Milyen a tömegközlekedési eszközökön a közbiztonság?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 13. 22:51
 1/10 anonim válasza:
100%

Az még egy nyugisabb része a nyóckernek.

OE vagy Pázmány amúgy?

2019. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ELTE :)

Maga az alberlet nagyon tetszik, kozel is van, szep is, de azert bennem van a felsz. Nyugtassatok meg kerlek! :D (vagy tantoritsatok el teljesen, vsak ne legyek ebben a bizonytalansagban)

2019. aug. 13. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz környék, de tisztának nem mondanám. Bár ez egész Budapestre igaz.
2019. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Tiszta... 😂😂😂😂😂
2019. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utcára néz az ablak, akkor arra készülj fel, hogy 1-2 hétig nagyon nehezen fogsz aludni.
2019. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Büdös zajos környek, amugy nem veszelyes, tenyleg nem gaz. Maganszemely hirdeti v ingatlanos? Ha gyanusan jo arban van, akkor legyel ovatos.
2019. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

6-osnak korrekció, mert ugyan nem mondta ki, csak utalt rá, de a szövegkörnyezetből látszik, hogy fogalmatlan és így próbál okosat mondani.

Félreértések elkerülése végett az ingatlanos nem egyenlő a hirdetésközvetítővel.

Mindegy, hogy magánszemély hirdeti, vagy ingatlanos.

Az ingatlanosnak okj-s végzettséggel és érettségivel kell rendelkeznie. Egy hónap kaució a díjuk a tulajdonostól. Az érdeklődőtől, de a bérlőtől sem kap egy forintot sem. A tulaj valamiért beadta hozzájuk, hogy adják ki helyette. Nem ér rá, mert mindig dolgozik, a legmagasabb árat akarja elérni és úgy gondolja ingatlanossal ez lehet, antiszociális, nem tud az emberekkel bánni, stb. Mindegy.

Hirdetésközvetítőt nem látta az ingatlant, nem fog kimenni, megmutatni, hanem valamilyen kamu szöveggel becsábítja az érdeklődőt a Bal..n utcai irodájukba és elkér előre 10eFt-ot az érdeklődőtől. .

Zömében kamu információkat oszt meg, a piaci ár alatt jóval, hogy legyen pénze a sok balektól, akik persze örömmel kifizetik előre egy ilyen olcsó lakásért. Viszont az már nem létezik, évekkel ezelőtt kiadták és hiába hívják a tulajdonost, az nem is érti miért hívták föl, stb.

Tehát előre pénzt hirdetésközvetítőnek soha! Az ingatlanos el sem kérheti, neki a tulaj a megbízója.

2019. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Istenem... Ez a hozzaszolas aztan nagyon fontos volt... Pont te vagy az aki elvezi az okoskodast. Kerdezőt biztos nagyon erdekli a fogalommagyarazatos litaniad, ha meg nekem szolt en vegig se olvastam.

Annak a bizonyos cegnek meg a konkret nevet is tudom, amelyik rakat kamu lakast hirdet arrol a környekről (biztos mas környeken is, de en is errefele nézelődtem), de most a nevüket nyilvan nem irom ki.

2019. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy az előttünk lévők válaszoltak a kérdésre. A Baross utca nem olyan jó, de nem is rossz és kicsit zajos lesz.

Sajnos muszáj volt, hogy korrigáljalak. Igen, az információ, amit leírtam fontos a vidékről felköltözőknek, mert sokan bele esnek a hirdetés közvetítők csapdájába.

És igen azért is kellett, hogy korrigáljalak, mert egy ingatlanos barátomat (panaszkodik a hirdetés közvetítőkre) néha felhívja ügyfél kiadó lakásra és amikor megtudja, hogy ingatlanos, meg sem akarja nézni és közli, hogy már fizetett és nem akar fizetni újból 10eFt-ot. Ekkor el kell magyaráznia mi a különbség a kettő között, akkor is, ha a leírásba beírja, hogy a megtekintés ingyenes.

Ez a gyakorikerdesek.hu, ahol a kérdésre válaszolhatunk és a hibás válaszokat jelezhetjük. Sajnálom, hogy téged zavar, ha kijavítanak. Ez a te problémád.

2019. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem írod hogy a Baross melyik része.

A Kálvin felé elitnegyed és aztán ahogy mész lefelé egyre kellemetlenebb.

Nem vagyok félős típus de ahogyegyek a szigony felé egyre elrabolva 2-sebb a környék :)

2019. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!