Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hova költözzek albérletbe?...

Hova költözzek albérletbe? Nem ismerem Budapestet,1 hetem van dönteni.3-as metró.

Figyelt kérdés

A belvárosba fogok járni egyetemre, kollégiumi elhelyezést nem kaptam, de egy barátommal megbeszéltük, hogy max havi 200-ért rezsivel együtt keresünk egy 2 szobás albérletet.


A legkézenfekvőbb a 3-as metró vonalának egy része (ujpest-varoskaputól, arany jános utcáig bármi) illetve a kettes metró budai oldala.


Belvárosi részen nagyon drága minden, és a barátom az óbudai sziget mellé fog jàrni, így a kettőnk között kell keressünk albérletet.


Melyik részeket ajánlanátok, ami biztonságos este is és civilizáltabb emberek laknak ott főleg?


Nem szeretnénk egy évet aláírni, egy esetleges rossz környéken.


Mit ajánlanàtok?


Köszi előre is!


2019. aug. 27. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az esetleseges címeket és megmondjuk mi jó mi nem.
2019. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Az a metró most nem jár, pótlóbusz van és mind a buszállomány, mind a 3-mas metró olyan állapotban van, amire nem alapoznék.

Villamosvonal és a másik 3 metróvonal mentén közlekdnék, a HÉV is jó, belváros is jó.

2019. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
facebookon csoportban nezegess, hirdessd ki hogy alberletet keresel..
2019. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Teneked hova kell bejárni? Több egyetemi épületbe is el kell jutnod? Azok hol vannak?
2019. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Elsőre válaszd a legolcsóbbat, egy évig az is jó lesz, azalatt úgyis megismered a várost, és tudsz keresni olyat, ami igazán neked való lesz.

Azért kötöttpályás közlekedés legyen a közelben, ez fontos.


Google utcaképen nézz körül, ha gáz a kérnyék, oda azért ne menj.

2019. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem lakom arrafelé, de nem ajánlják a 3-as metró (M3) déli szakaszát a Kálvin tértől lejjebb (főleg nem jó a Nagyvárad tér, Népliget környéke). Buda bárhol jó. Legjobb lenne mindkettőtöknek Gazdagrét, jó a közlekedés, biztonságos éjjel is.
2019. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hév vonalán keresnék, az a barátodnak is jó lesz, meg a 4-6-os villamos közel lesz, a 3-as metró most nem jár.

Vagy budai oldalon I-II. kerület, XI. kerület szerintem már lehet messze lenne a barátodnak, bár a Móriczról megy 17-es villamos óbudára. Ezek mind jó környékek, jó közlekedéssel.

2019. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így augusztus végén, az egyetem kezdése előtt pár nappal oda fogsz albiba költözni, ahol kapsz lakást. Különösen ha egy egész lakást kerestek, nem olyan könnyű azt most kapni. Hely szempontjából akkor tudnánk jobban segíteni, ha elárulnád, hogy a te iskolád merre van pontosan. Budapest, belváros tág fogalom.
2019. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ujpest központ!
2019. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tudom, hogy off de:

Hogyne járna már a 3-as metró?:D Ráadásul annak a szakasznak a nagy része amit a kérdező írt pont hogy már folyamatosan üzemel, Újpest és a Lehel tér közötti szakaszt áprilisban adták át felújítva. Egyedül csak a déli szakaszon van teljes pótlás, de a középső szakaszon is csak hétvégén nem jár a metró.

2019. aug. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!