Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedülálló fiatal nőként (25...

Egyedülálló fiatal nőként (25 alatti), rendszeres, fix havi 250-es fizuval van esélyem önkormányzati lakást sikeresen megpályázni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem. De ebből ki kell jönnie egy albinak vagy legalább egy szobának.
2019. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, nem költöznék össze idegennel. :/ lehet lenézni, vagy éppen megérteni, de nekem nem megy es kész.


Havi max 100 ezret és rezsit kitudnám fizetni, nincsenek nagy igényeim, csak jó lenne, ha egy mai fiatalnak, aki épphogy kijárta az iskolát is esélye lenne egy önkormányzati (olcsóbb) lakást bérelni, nemcsak a minimum 3 gyerekeseknek.....


Főleg, hogy nem minden fiatalnak van szülői háttere, rengetegen a saját lábukon kell hogy álljanak.

2019. okt. 31. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Erős kapcsolat nélkül tuti nem.

Ezt te se gondoltad komolyan :D

2019. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt.
2019. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es egy szintén 22 éves lánynak például sikerült , Ő se volt 3 gyerekes például (egy sincs még neki), szinten egyedülálló.
2019. okt. 31. 19:26
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Ezért írtam, hogy kell a kapcsolat, ő is biztos jól feküdt valahol.:D

Itt a városban a kórházban is 23 évesen lett valaki gazdasági igazgató :D

2019. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Jaaa, hogy nem költöznél össze idegenekkel? A szociális lakások nem az igényeid kielégítésére vannak, hanem az igazán rászorulóknak. Hontalanoknak, rossz körülmények között élőknek, igen, gyerekeseknek.
2019. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha 20 ezerért talalnék egy tok jó szobát, akkor se költöznék oda egy számomra teljesen ismeretlen ember nyakára, ezt meg kell értened és kész. Nem vagyunk egyformák! De ha kötözködni jöttél ide, menj is tovább inkább.


Albérletre is nyitott leszek amúgy ha nem sikerül megpályáznom majd egy önkormányzatit, legfeljebb puritánul élek, DE akkor sem másokkal együtt.

2019. okt. 31. 20:10
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem gondolom, hogy az akkora fuu dr bazinagy igény lenne, hogy nem élnék együtt idegennel. Nem egy Rózsadombi luxuslakást keresnék jacuzzival, saját garázzsal, csak egy kis egérlyukat valahol egymagamnak.
2019. okt. 31. 20:12
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzati lakásra kb. akkor van esélye az embernek, ha több gyereke van, mint ahány általánost végzett. Én se értem, miért nem a normális emberek megsegítésére használják, de ez van. Mondjuk neked bocs, de én se adnék, mert az, hogy nem akarsz másokkal lakni, nem akkora vészhelyzet, mint az, hogy egyáltalán nincs hol laknia valakinek.

Megértem az egyedüllét iránti vágyadat, én is introvertált vagyok, sőt, itthon is dolgozom, amihez végképp az kell, hogy ne legyen átjáróház a lakás. De sikeresen kifoghatsz olyat, aki szintén így gondolja és ki se jön a szobából egész nap. Nekem sorban sikerült a következőket:

- diák, amikor nem suliban van, akkor dolgozik, reggel 4-kor már elhúzott, este sokszor 10 után jött

- párjától különköltöző, őt a gyerek miatt visszahódítani próbáló, emiatt gyakran nála, máskor a haveroknál lógó lakótárs; jó ha 3 naponta ott aludt

- munkamániás, reggel elhúz, amikor még alszom, egész nap dolgozik, este tizenegy körül esik haza a munkából, hétvégén hazamegy az anyjához falura (nem lepne meg, ha ott is lenne egy munkája)

Kis szerencsével ki tudsz fogni egy ilyet és mégse kell annyit költened lakbérre, mintha egyedül laknál, hamarabb összejön a pénz egy saját kecóra, ahova végképp nem kell beengedned senkit (én is erre gyúrok)

2019. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!