Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedülálló fiatal nőként (25...

Egyedülálló fiatal nőként (25 alatti), rendszeres, fix havi 250-es fizuval van esélyem önkormányzati lakást sikeresen megpályázni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Hogy érted azt, hogy valaki nyakára költöznél?

Általában komplett lakás van kiadva szobánként 1 főnek és a mellékhelyiségek közösek, de van, hogy fürdőszoba is van minden szobához. Tehát csak ha nagy főzéseket szeretnél tartani, akkor lenne gond, hoyg osztozni kell a konyhán mással, de akkor is általában csak 1 emberrel.

2019. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a sokadik ilyen kérdés, ahol nem is értik a kérdezők, hogy miért nem jár nekik a diplomaosztón vagy a 20. születésnapjukra egy állami lakás.?!!


A többiek meg vegyenek maguknak.

2019. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs, de 100 ezer + rezsiért már találhatsz önálló, kiadó garzont, ahol egyedül lakhatsz.
2019. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Én megértelek kérdező. 85 plusz rezsièrt (kb 15ezer nyáron, télen 25) bérlek egy szobás lakást egyedül, es 220 a fizetésem kb. Közben minden hónapban pályázom az önkormányzati lakásra, évek óta. De már nem gondolom, hogy valaha is kapnèk. Sajnos nem ránk van kitalálva. Valahogy az egyedülálló, gyerektelenekre senki nem gondol. És soha nem költöznèk össze idegenekkel, nem bérelnèk szobát. Jól elvagyok egyedül, még ha nem is tudok félrerakni.
2019. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, mentek a zöldek! :)

különösen azokét, akik végre feltudják fogni hogy nem mindenki bir maga körül számára idegeneket elviseli, együtt lakni velük, egymáshoz alkalmazkodni. Egy kicsit öntörvényű természet vagyok és előbb fizetnék többet, minthogy bármilyen lakótársat el keljen viselnem, aki nem a barátom/ barátnőm. Természetesen majd ha lesz valakim, lehet, Vele fogok együtt élni, de ezt majd hozza magával az élet, van még időm.


Ha ez az önkormányzati lakás abszolút esélytelen, akkor nézegetek garzon albérleteket.

2019. nov. 1. 14:03
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

28F vagyok nemrég jutottam egy felújítási önkormányzati bérlakáshoz.



Fel kell újjítanom 2 millió forintért



( ami épp folyamatban van).



Ha felújítottam utána 5 évig lényegében ingyen lakhatok benne(havi 10.000) forintért bérlem az önkormányzattól.



5 év után pedig meghosszabbítják velem a szerződést,ha nem éltem le a lakást és rendesen fizetem a számlákat.20 év után pedig meg is vehetem kedvezményes áron majd.



Nem örököltem nem vagyok gazdag,se fideszes,de még különlegesen tanult vagy intelligens srác se vagyok.



Én csak elmondanám hogyan csináltam.



7 éve dolgozok,az elmúlt 6 évben mindig megpályáztam ilyen felújításos bérlakásokat és most idén megkaptam egyet.



Én otthon laktam nincs feleségem nincs gyerekem,nincs eltartottam, nem mentem el albérletbe egyszer sem, nem vettem fel csokot se.



Nem akartam magam hitelcsapdába se kergetni ezért választottam ezt az alternatív módot.

2019. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsés vagy, hogy megkaptad:) én 6 éve minden hónapban beadom, és semmi:(
2019. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Koltozunk osssze akkor 62/F
2020. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pasizz be
jan. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!