Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagy gondban vagyok, mit...

Nagy gondban vagyok, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval decemberbe aláírtam egy szerződést a tulajjal. Beköltöztem, de olyan idegesitő a személy, nem akarja hogy fizessek bármit, kaját.. stb. Még az albérletet sem, odaadtam neki de nem hajlandó elfogadni, leteszi az asztalára..

Ha hazaért akkor egyből beszélni akar, aztán kérdezi hogy nem jövök át dumálni, filmezni , utál egyedül lenni.

Kivagyok ..


Otthon vagyok.

A tervem az hogy amikor dolgozik összepakolok, a szerződését széttépem. Sajátomat is, és eljövök letiltom. Ebből lenne baj? Lehet van egy pótszerződése?


Másik az hogy ha nyíltan elmondanám neki, akkor kérdezné hogy miért? Nagyon érzékeny, úgyis azt mondaná na maradj, megoldjuk, vagy ha mégsem fenyegetőzik ott a szerződésbe hogy 5 hónap.. És maradnom kell... De úgy hogy nem fogadja el a pénzt, ezzel vissza lehet vágni?



2020. jan. 17. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ö így csajozik. Lépj le nyugodtan, ha zavar.
2020. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és a szerződés?
2020. jan. 17. 23:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress atmeneti kuckót valakiknél titokba lecuccolsz , elteszed a lét a papirokat elegeted . Nem tesz semmit ha hívogat neten csesztet megírod feljelented zaklatás fenyegetés miatt .
2020. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem albérlőnek szánt, hanem kitartott ágyasnak. Nem kell tőle félni, hanem el kell költözni. Nyugodtan közölheted is vele, hogy ne keressen. Kit érdekel a szerződés, ne legyél már ilyen gyáva! Mégis mitől félsz, mit tud csinálni a szerződésével?
2020. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom őszintén szólva hogy működik ez a szerződéses dolog..
2020. jan. 18. 00:24
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Én nem igazán értem a szeződésedet.

Ha törvényes a szerződés, akkor a tulaj hogy adózik utána ha nem fizetsz semmit?

Ha meg nem adózik akkor a szerződésed nem törvényes, így zsarolni sem tud vele.

2020. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
A sajátod ne tépd el semmiképp. Max jól dugd el. Nem értek hozzá, de szerintem szexel nem fizethetsz jogilag... Gondolom közjegyzőnél nem voltatok, mert akkor hivatalosan kellene megszüntetni a szerződést. Itt meg egy jogász lenne jó, ha elmondaná, hogy mit tehetsz...
2020. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miiicsoda nem szexeltünk... 40 éves a pali..
2020. jan. 18. 00:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem voltunk, csak hozott lapot és kikellett töltenem, meddig leszek mennyit fizetek stb
2020. jan. 18. 00:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapra szóló, határozott idejű szerződésed van, ezekben általában benne van, hogyha előbb mondod fel, akkor bukod a kauciót.

De semmi gond, mert a bérleti díjat nem fogadja el, tehát nagyjából a pénzednél vagy. Arra nem kényszeríthet, hogy kitöltsd az 5 hónapot, akkor mész el, amikor akarsz!

Keress másik albit, mielőtt elköltözöl mindent dátumosan fényképezz le és húzzál el!

Hagyj neki egy levelet, olyan tartalommal,amit nem tud ellened felhasználni, tehát leírod, hogy kellemetlenül közeledett feléd, nem tartotta tiszteletben a magánszférádat, nem tartotta be a bérbeadó és bérlő között megkötött szerződési feltételeket, stb. ezért a szerződést felmondod és a mai nappal kiköltöztél.

Utána mindenhonnan letiltod és elfelejted, hogy valaha is létezett!

2020. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!