Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagy gondban vagyok, mit...

Nagy gondban vagyok, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval decemberbe aláírtam egy szerződést a tulajjal. Beköltöztem, de olyan idegesitő a személy, nem akarja hogy fizessek bármit, kaját.. stb. Még az albérletet sem, odaadtam neki de nem hajlandó elfogadni, leteszi az asztalára..

Ha hazaért akkor egyből beszélni akar, aztán kérdezi hogy nem jövök át dumálni, filmezni , utál egyedül lenni.

Kivagyok ..


Otthon vagyok.

A tervem az hogy amikor dolgozik összepakolok, a szerződését széttépem. Sajátomat is, és eljövök letiltom. Ebből lenne baj? Lehet van egy pótszerződése?


Másik az hogy ha nyíltan elmondanám neki, akkor kérdezné hogy miért? Nagyon érzékeny, úgyis azt mondaná na maradj, megoldjuk, vagy ha mégsem fenyegetőzik ott a szerződésbe hogy 5 hónap.. És maradnom kell... De úgy hogy nem fogadja el a pénzt, ezzel vissza lehet vágni?



2020. jan. 17. 22:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2020. jan. 18. 11:26
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
10es által említett levélből nálad is legyen egy példány, esetleg barátnőkkel tanúztasd le, hogyha fenyegetne, akkor tudd lobogtatni.
2020. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

# 6


"Ha törvényes a szerződés, akkor a tulaj hogy adózik utána ha nem fizetsz semmit?"


Miért hiszi azt az emberek jelentős része, hogy ha két random ember szerződést köt, akkor rögtön villog egy lámpa a NAV-nál? Semmi kapcsolat nincs a kettő között.


"Ha meg nem adózik akkor a szerződésed nem törvényes"


Ez meg olyan szintű félrevezetés, hogy újra le kell írnom: Semmi kapcsolat nincs a kettő között!

2020. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!