Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérbeadók, szívtátok már meg...

Bérbeadók, szívtátok már meg kutyásokkal, gyerekesekkel?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a rémtörténetek, negatív tapasztalatok

2020. febr. 5. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Aki attól fél, hogy ezekkel megszívja, az ne adja ki se gyerekesnek, se kutyásnak. Nagyon sajnálom a tulajokat. Havonta egyszer oda kell mászni a lakáshoz beszedni a pénzt meg körbehesszelni. Ja igen meg 5 évente kifestenek, ez a nagy költség. Általában ebben kimerül. Ha más gond van a lakással és nem a közös képviselőre tartozik, nagynehezen odaküld valami nyugdíjas kontárt, mert az jó olcsó és csak gányolni tud. Ez az általános. Mindig a bérlőket szídják, de a tulajok is pont ugyanolyanok. Rendes tulajdonosból sincs több, mint rendes bérlőből.
2020. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék lenne egy 20-30-40 milliós tulajodonod amit kiadsz havi 130ért, hogy akkor milyen lenne a hozzáállásod. Mai szakiparosok áraival a kauicó messze nem fedezi egy esetleges hanyag bérlő utáni felújítást.
2020. febr. 5. 14:50
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Minden este elmorzsolok majd értük egy könnycseppet ha ez megnyugtat.
2020. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként ne zavarjon, hogy olyan meghibásodásról írtam, ami természetes használásból akad, nem hanyag bérlő miatt.


Itt az a lényeg, hogy te már alapból úgy állsz a bérlőhöz, hogy egy kalap alá veszed őket és nyálcsorgatva akarsz rémsztorikat olvasni, amivel alátámaszthatod a hitrendszered. Pedig mint mondtam, semmivel nem különbek a kedves tulajok, mint a bérlők. Ennyi.

2020. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kutya szétrág minden, összehugyozza a parkettát, gyerek összefirkálja a falat, nem rakhatod ki ha nem fizetnek, ezek tényleg természetes amortizációk
2020. febr. 5. 15:13
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Milyen jó, hogy pont erre találták ki a kauciót.

Ha ennyire félted a vélhetően olcsó/régi bútorokat, akkor add ki bútorozatlanul és ne sajnáld a pénzt egy közjegyzői szerződésre. Nem tudom honnan jön ez a baromság, hogy nem fizető gyerekes bérlőt nem lehet kirakni.

2020. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
És én hol írtam ilyet? Én a bérlőkről is általánosságban írtam a hozzászólásomban. Nem kifejezetten a kutyásokról/gyerekesekről. (Kutya eleve nem való lakásba legyen akàrmekkora véleményem szerint). Nem jó a szöveg értésed.
2020. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
49%
A magyar törvénykezésben van, hogy ha nem fizet es gyereke van, nem tudod egykönnyen kirakni.
2020. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

10 éve adom ki a 54 nm-es panelomat. Volt kutyás bérlőm két kisgyerekkel és semmi panaszom nem volt rá. Hülyeség azt állítanod, hogy minden kutya tönkreteszi a lakást és a gyerekre is ugyanez igaz.

Én nem engedtem meg, hogy bejelntekzzenek a lakásomba (kövezzenek meg érte) a bérlők. Eddig egy nem fizető bérlőm volt akit egy egyszerű zárcserével kizártam. (Ezért is lehet ekézni) Érdekes, hogy rá két napra hozta a tarzozását a cuccaiért cserébe, aztán könnyes búcsút vettünk egymástól.

2020. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

"Én nem engedtem meg, hogy bejelntekzzenek a lakásomba (kövezzenek meg érte) a bérlők."


Ehhez nem kell az engedélyed valójában, elég a szerződés.

2020. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!