Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy mondjam meg a lány...

Hogy mondjam meg a lány lakótársamnak illedelmesen, hogy borzasztó büdöset kaká*l?

Figyelt kérdés

Együtt lakok egy friss diplomás lánnyal, teljesen kulturált, ad magára, dolgozik. Ő korábban megy melóba, mint én. Mikor én kelek már rég oda van, viszont mindig én követem a wc/fürdőbe és olyan büdös van, mindig utána, hogy hihetetlen. Már vettem direkt fújós spray-t is, a wc-ben is van de az nem dob annyit, a sprayt pedig nem használja. Teljesen kiábrándító, hogy lány létére mit zabálhat, hogy ilyeneket nyom a wc-be reggelente, viszont jó volna nem kaka aromával a számban fogat mosni.


Hogy lehet ezt egy nőnek bántás nélkül beadni, hogy legyen szíves és használja már az illatosítót?!


26/F



2020. márc. 23. 20:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is volt hasonló lakótársam, enbilyenkor mindig kerestem egy bugyiját a szennyesből és azt szagolgattam inkább.
2020. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Csereld le a WC-t csobbanosra.
2020. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező virágszirmokat $z@r$z meg rózsavizet hugyozol?
2020. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem szoktatok szellőztetni?
2020. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Oké, oké, kellemetlen, meg minden, de nem lehet eü oka is? Kérdezz rá, h elég rostos kaját eszik-e, mozog-e eleget, ülőmunkája van-e stb. Milyen gyakran ürít stb. Nem kizárt, hogy betegség tünete ez.
2020. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet illedelmesen megmondani... valaki vagy bírja a kritikátvagy nem... amúgy biztos neki sem kellemes te utánad bemenni... vannak írattlan szabájok, pl nem szólunk be a másiknak a kakája szaga miatt... nem tetszik, ne lakj közös albiban... nekem meg drogoznak a lakótársaim... barcsak ennyi bajom lenne, hogy büdöset szarnak... 2 srác 1-1szoba, minden nap fent dekkol náluk 5-6 haverjuk, hangos igénytelen magyar reppet hallgatnak, közben pedig masszívan füveznek... néha gomba, lsd... hidd el, én szarabb helyzetben vagyok.
2020. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

elképzelem a szituációt, hogy előállsz neki ilyenekkel, hogy mit eszel, stb. És majd rákérdez, hogy miért kérded? :DD


Megmondom őszintén, én ezért nem laknék lakótárssal. Amerikában jó lehet, minden szobához külön fürdő + wc

2020. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
10 évet éltem amerikában ott sem általános a minden szobához fürdő+ wc... max kertvárosban gazdag környékeken.
2020. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Ez egyszerü, aki talpraesett poénba tudja foglalni úgy, hogy még a csaj bóknak is vegye, milyen büdöset szarik.
2020. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na szóba hoztad? Vagy azóta is szagolod a sz.rszagot?
2020. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!