Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A bérbeadók miért nem értik...

A bérbeadók miért nem értik meg, hogy a jelenlegi helyzetben, Magyarországon senkitől sem lenne szabad bérleti díjat elkunyerálni?

Figyelt kérdés

Ez nem a jóléti Nyugat, nem olyan, hogy most kapod a fizetésed 90%-át az államtól. Itt ebben az országban nem segít semmit az állam ebben a gazdasági válságban.

Jó tudom, hogy vannak olyanok ahol már megfelezték a bérleti díjat meg új szerződést írtak. De ez édes kevés. Hol van a magyar összetartás? Meg kellene érteni, hogy a jelenlegi nagy gazdasági válságban, ingatlanért nem lehetne szabad pénzt elkérni, mert azaz erkölcstelenség netovábbja, amikor naponta tízezrek vesztik el az állásukat és semmi támogatást nem kapnak mint mondtam.


2020. ápr. 13. 18:13
1 2 3
 1/23 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Ne viccelj már. Nincs ingyen leves.
2020. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Mert a boltokban feleannyiért adják az árut a bérbeadóknak, meg feleannyit kérnek a szolgáltatók, stb?
2020. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha tevlennél bérbeadó kedves kérdező, es a naoi megélhetésed alapja lenne a lakbér, szó nélkül lemondanál róla??
2020. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Én is albérletben lakom de ez meg se fordul a fejembe. Életembe soha semmit nem kaptam ingyen, ezt pedig pláne nem fogom. Irreális elvárás amit írsz szerintem. A világ bármely részén az lenne.
2020. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
83%
És akié a lakás az haljon éhen? Mert neki is meg kell élnie valamiből. Ki tudja, lehet ő is elvesztette a munkáját és most csak a bérleti díjra számíthat. Ha nem kéne fizetned neki, akkor oké, neked marad pénzed, nálad nem lesz semmi gond, de ő meg pénz nélkül marad.
2020. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"A bérbeadók miért nem értik meg, hogy a jelenlegi helyzetben, Magyarországon senkitől sem lenne szabad bérleti díjat elkunyerálni?"


Ugyebár te is bérbeadod magadat egy cégnek. Mi lenne, ha ő sem fizetne? Ha esetleg most épp abban a szerencsétlen helyzetben vagy, hogy nem dolgozol, akkor mi lenne, ha valaki csak úgy lenne hajlandó munkát adni, ha fél évig nem kapnál fizetést, csak utána valamennyit?

2020. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
A bérlők miért várják el, hogy más magánemberek tartsák el őket? A bérlők miért várnak anyagi támogatást a bérbeadóktól? Mert azt elvárják, hogy a lakás jó állapotú legyen, aminek persze, költségei vannak, különösen ha mestert kell hívni. Tehát a bérbeadó tartsa karban a lakást,hívjon mestert, ha kell, de lehessen ingyen lakni. Ez élősködés. Miért vár el egy magánember (bérlő) egy másik magánembertől támogatást?
2020. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Istenem, nap mint látom itt, hogy a hülyeség határtalan..
2020. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan egy másik ember nyakán akarsz élni aki még csak nem is családtag ráadásul? A szerződést ugyanúgy felmondhatod te is, ha a jelenlegi helyzetben nem tudsz fizetni és elválnak az útjaitok.
2020. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Én bérbeadó vagyok, amikor kiadtam a lakást a bérlők mindenben kifogást találtak, nekik csak új, jó minőségi dolgok jók. Akkor senki sem kérdezte meg miből? Most jóhogynem én fizetek a bérlőnek, hogy nálam lakik? Vicc a gondolat is. A vírus az emberek agyára is megy???
2020. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!